Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mesačná dcéra sa vykrúca a krúti po jedení

andelok
3. feb 2012

Ahojte maminy, prosim o radu pri nasom probleme - nasa dcerka ma 1 mesiac a po kazdom jedle ju zacne bezprostredne po najedeni alebo priblizne aj po hodine alebo dvoch "vykrucat", toci sa na kazdu stranu, vyplazuje jazyk, kruti celym telom. Grcka iba trosku a brusko ju neboli. Doktorka hovori, ze je to nezrelostou traviacej sustavy. Nevieme jej nijako pomoct a najvacsi problem je, ze ju to budi zo spanku, potom je nevyspana a nasledne nahnevana a unavena. Viete poradit, kedy sa to zvykne upravit, alebo poradit co s tym? Dakujem velmi pekne za kazdu radu!!

breslerka
19. feb 2012

@andelok ..ja myslim, ze je to reflux, teda pali ju zaha, mala som to aj pri starsej

katuskads
19. feb 2012

Ahoj my mame taky isty problem a popritom nam diagnostikovali reflux presli sme na nutritin a takisto sa kruti a zvyja.Ak si nahodou zistila nieco otom prosim porad nam Dakujem 🙂

bellada
19. feb 2012

@andelok veru asi to bude reflux, my sme mali to iste, skus jej davat po jedle gastrotuss baby, nam to celkom pomohlo, bola kludnejsia po jedle, nepalila ju tak zaha a teraz to uz ma ovela lepsie, postupne sa to straca a uz jej ani gastrotuss nedavam, dobre je podavat probiotika, posobia preventivne aj na koliky a hlavne upravuju crevnu mikrofloru, ktoru este male babo nema vyvinutu, myslim ze aj to nasej malej pomohlo a stav sa jej velmi zlepsil
@katuskads aj vy skuste tie probiotika 😉 uskodit nemozu, takze za skusku to urcite stoji 😉

a este je dôlezite aj polohovanie babatka, lezat by malo vo zvysenej polohe, hlavicka vyssie ako zadocek, treba podlozit matrac v postielke zo spodu napr knihami alebo kupit speci matracik, tiez aj pri papani by mala byt takto naklonena aby sa jej mliecko a kyselina hned nevylievala zo zaludka
taketo nieco http://www.postielky.com/klinovy-vankus-do-post...

katuskads
25. mar 2012

Ano Ano presne kupila som reflux vankus krmim ju nanom ale konecne uz sme nasli spravne mliecko uz negrcka aj kakanie je vporiadku ale nazaciatku to boli nervi.

gubcikova
25. mar 2012

@andelok skús dať gastrotuss baby.trošku to utlmí.zvýšiť polohu a nechať ju dobre odgrgnúť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli