Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mesačná dcérka vracia do žlta

evel
20. mar 2012

prosim poradte mi,moja mala zacala vracat uplne žlty obsah,nasa doktorka momentalne neordinuje, poradte mi ak ste sa s tym stretli.. ona obcas vracia, posobi to ako klasicky reflux,ale toto je ine.. je to zlte a aj sposob vracania bol taky iny.. dakujem

anieli_1
20. mar 2012

@evel ja by som behla radsej k dr ktora zastupuje lebo to nieje podla mna normalne radsej sto krat zbytocne ako raz neskoro......moj syn mal reflux a taky ze este s prsnikm v puse ma celu ogrcal a nas poslala radsej do nemocky atam mi povedali viac diagnoz co sposobuje grckanie u deti nastastie u nas to bolokombinovana pazravost s refluxom..........takze radsej chod nech jej spravia vysetrenia 🙂

janulkama
20. mar 2012

@evel okamžite ísť na pohotovosť,môže dôjsť k dehydratácii čo je veľmi nebezpečné....

xlucia
20. mar 2012

@evel okamzite na kramare. tam vam hned spravia aj sono bruska, ci je to reflux, prip. nieco ine. chod okamzite, je malicka, hrozi dehydratacia. nevahaj

xlucia
20. mar 2012

@evel ako ste dopadli?????

pink_lady
20. mar 2012

@evel boli ste u dr? mala som "tu cest" vidiet takto vracat 4 dnove babatko ...zial, velmi kruta diagnoza...pomotane crievka...verim ze toto to nebude taky pripad...

evel
autor
26. mar 2012

ahojte, boli sme u lekarky,vyzera to na reflux....ale inak sme ok.. dakujeme za rady..

milkab
2. apr 2012

nas maly tiez vracal zlte, ale to preto, lebo den predtym som jedla mäsko s kari korenim. hned sme utekali na pohotovost a doktorka mi to potvrdila, ze to mohlo byt zo stravy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli