Migréna u 7 ročného syna, asi histamín

macebe
2. nov 2018

Zdravím všetkých.

Mám 7 ročného syna, ktorý už 2 roky trpí migrénami. Po všetkých vyšetreniach, ktoré boli OK, nám zistili histamínovú intoleranciu. Už cez rok užívame peritol. Mávame lepšie obdobia, tzn. migréna 1x mesačne. Skoro vždy sa vyvracia a potom už je celkom dobre. Horšie obdobie je napr. počas ANT. Počas horšieho obdobia máme aj 2x denne, denne či obdeň. Aké máte skúsenosti, čo Vám pomáha? Ďakujem

ivuska027
2. nov 2018

Môj mal pri intolerancii na mlieko. Ak je na prísnej diéte, migrény celkom vymizli.

maminuska
2. nov 2018

@macebe môjmu bratovi velmi pomohla akupunktura a migreny mával také už ako malý chlapec veľmi silné , dvojité videnie , zvracanie , muselo byt všetko zatemnené . Akupukturu mu robili v Ružomberku .

evakalna
3. nov 2018

@macebe Skúste dávať aj horčík dávkovanie primerané veku.

macebe
autor
5. nov 2018

@maminuska Ďakujem. A aky bol dovod migren? Akuponkturu tiez zvazujem.

macebe
autor
5. nov 2018

@evakalna ďakujem, davame.

agnes28
5. nov 2018

@macebe a daosin uziva? Dcera ma tiez HIT aj bolesti hlavy a toto nam velmi pomohlo v tazsom obdobi.

macebe
autor
6. nov 2018

ked nahodou ma jedlo, ktore nie je uplne pre neho zle, ale hranicne, tak pre istotu davame, alebo pri výletoch, ked je stravovanie narocnejsie

agnes28
9. nov 2018

@macebe podla mna by ste mali vyskusat nasadit tento liek pravidelne. Min. 1x denne. Viem ze je drahy no za pokus to stoji...

macebe
autor
12. nov 2018

ďakujem, V horšom období to asi takto skúsim