Mlieko mlieka z fľaše s prestávkami. Je to normálne?

artmaka
5. jún 2016

Ahoj maminky, potrebujem poradiť ak máte skúsenosť.
15M syn keď píl z fľaše mlieko bez problémov stiahol celú flasu naraz. V poslednej dobe, po angíne, keď pije z fľaše 2-3x potiahne a pustí a potom znova. Vypije ji celú ale robí mini prestavocky akoby sa potreboval nadýchnuť, akoby mal plný nostek, ale nemá. Žiadne sopliky, dýcha pri tom úplne čisto no napriek tomu vždy ten dudel nachvilu pusti nadychne sa akoby ústami a pokračuje.
Vie mi niekto poradiť čo to je?
Napadlo ma či to nemôže byť napr. Zvecsenymi mandlami alebo inak neviem.
Alebo je to normálne, pijú tak aj vaše detičky? Ďakujem

nanulik
5. jún 2016

myslim ze by bolo dobre zmenit nazov otazky.

ale co sa tyka problemu, nemoze byt ze ma malu dierku v cumliku? ze musi vela tahat a unavuje ho to?

misel0806
5. jún 2016

Bud saje rychlo a je paltny alebo pomaly cize sa pritom narobi a potrebuje si oddychnut,mrkni mu dierku na flase.. Ale problem to podla mna nieje mne syn robil to iste😀

worldtravel
11. jún 2016

Zväčšené dierky na flaši alebo ako si povedala zväčšené nosné mandle. My sme prišli na problém keď syn jedol len tekutu stravu a p. Pediatrička mi povedala, ze som ho naučila na mixovanu stravu. Nakoniec moje podozrenie o probléme potvrdil "krciar" zistil, ze syn nemôže jesť tuhú stravu pretože ak má pusu plnú jedla nemohol dýchať, bol na operácii za 7 dni.