Mlieko pije príliš dlho a často vygrckáva. Čo s tým?

katka13122
26. jan 2008

pijeme uz3 mlieko a yvyzera t otak ze nie dlho,pije strasne dlho a je nanom vydiet ze mu nechuti,dnes mi pil 120ml 1,5hod. cely den mi tak zvlasntne pisty,tak nespokojne.a este zacina dost vygrciavat take ako huste mlieko.co mam robit???som uz zneho zufala

schnek
26. jan 2008

v 5 měsících pijete 3 mlíčko? a proč? to je až ukončeného 10 měsíce, ne? 😕

katka13122
autor
26. jan 2008

ja som nenapisala ze 1 bol nutrilon,2 beba a teraz fran.mlieko

monkula
26. jan 2008

kati, tiež si myslím, že dvojka stačí, asi je tá trojka dosť ťažká na žalúdok, preto tak grcká...
A boal som pozrieť na naše mliečko, tak máme francúzske, a dvojka je dokonca až od ukončeného šiesteho mesiaca, lekárka Tu tú trojku schválila?
Je to podľa mňa príliš silné a bolí ho bruško...

schnek
26. jan 2008

jo tak, jakože zkoušíte už třetí značku mlíka? tak zkuste další. Třeba Hami nebo Sunar 😉 My jsme vyzkoušeli Bebu, Nutrilon, Hami a Sunar a nejlepší nám sedla Beba. 😉

katka13122
autor
27. jan 2008

schnek preco ste ich tolko maliy?
my sme skusili znacky nie cisla na mliekach,myslim tym ze franc.1,skusili sme nutrilon.bebu a taraz fran.mlieko

schnek
27. jan 2008

protože nechtěl papat. Když jsme jenom dokrmovali, tak jsme měli Bebu a ok a když už jsme byli jenom na UM, tak to začal odmítat, po Nutrilonu se nemohl vykakat, Hami mu nechutnalo a Sunar byl tak hnusnej, že jsem ho ochutnala a vylila a nedala mu ho. Nakonec se rozpil. Nebylo to o mlíčku 😉 jo a měli jsme všechna mlíčka HA

katka13122
autor
27. jan 2008

tak nejako je to unas,teraz neviem ake mlieko mu mam zacat davat,PORADTE MI

schnek
27. jan 2008

ono právde nejde o mlíčko, ale o trpělivost. Prostě to musíte pořád zkoušet, pořád stejné mlíčko a hlavně to nelámat přes koleno 😉

riuska
27. jan 2008

ked ti nevyhovuju tie znacky co si odskusala mas ich este par na vyber vyskusaj trebars SUNAR, HIPP, HAMI 🙂 neboj raz tu spravnu znacku najdes, no fakt skus ten sunar 😉
baby podla mna ste zle pochopili, katka skusila 3znacky mlieka ale samozrejme c.1 😵