Môj 7m syn sa vyhádzal okolo úst.

kvetinka1982
21. dec 2019

Už mesiac badam že môj syn je vyhádzaný okolo úst raz to zmizne a zase sa to objaví všetko možné dáva do pusi tak že či náhodou to nieže z toho neviete mi prosím niekto poradiť alebo sa obrátiť radšej na pani doktorku ďakujem

ukulela
21. dec 2019

@kvetinka1982 a netecu mu sliny,mlieko, jedlo? tiez ak zaschne jedlo okolo ust, ak dlho papa, tak to moze byt z toho. alebo nejake nove jedlo ... poriadne ustocka umyvaj, aj ruky a davaj pozor, co zuzle.

carduelis
21. dec 2019

Alebo ak mu idu zuby tak viac slini a to tiez moze drazdit.

angelinja
22. dec 2019

Ako to vyzerá?môj päťročný v živote nemál ziadne vyrážky.tiez okolo úst to začalo ale len jedna strana cca pred mesiacom..je to vraj od zimy.neskrabe si to.nesvrbi.a ozaj tiež keď sa oteplí tak to zmizne trochu.plus on si to olizuje.nuc dostali sme kyselinou masť plus kúpiť vitacella.

kvetinka1982
autor
22. dec 2019

Všetko olizuje aj sa sliní moc aj už papame sme na UM od 3 mesiaca takze ja si tiež myslím že to bude tým a umývam ho stále stále :/ joj ale vaše mu to zmizne

w123
22. dec 2019

moja to mala tak isto, raz bola vyhadzana raz sa to zlepsilo, myslim ze to bolo z prikrmov tiez to mala tak okolo pol roka a casom to zmizlo same