Moje 1,5 ročné dieťa je už štvrtý deň choré

tanicka16
3. dec 2020

Ahojte. Moje 1,5 ročné dieťa je dnes už 4ty deň choré a rozmýšľam ci s ním ísť zajtra k Dr. Alebo nie. Rozmýšľam preto, lebo nemá teploty len sopli, sem tam zakasle a kychne. Dávam mu mucosolvan sirup na kašeľ a nasivin do nosa. Čo by ste robili na mojom mieste vy?Blbé komentáre si prosím odpuste! Vďaka

slnko93
3. dec 2020

@tanicka16 ahoj, akej farby má sopel?

mogaa
3. dec 2020

@tanicka16 pokiaľ nemá teploty, nekohrca ako starý chlap a nemá upchatý nos tak že nevie dýchať- tak nie, nešla....

tanicka16
autor
3. dec 2020

@slnko93 ahoj biely hlienovity

danielahamar
3. dec 2020

Ja by som ešte počkala, biely zatiaľ nie je zápal.

hennyinnsbruck
3. dec 2020

Moja mala doteraz 2x sople a zakazdym trvali ca 10 dni.. Kým je farba ok nešla by som tiež . Odsávat odsávat odsávat..... Skoré uzdravenie prajem 😊

fiafia
3. dec 2020

Nešla. 1,5 ročné dieťa je už dosť veľké. Kým nemá vysoké teploty, farebný sopel alebo strašný kašeľ tak sa to dá zvládnuť aj doma. Zvlhčovat vzduch, do nosteka morskú vodu u nás je top sterimar. Ak zakasle sem-tam netreba mucosolvan, je na vykasliavanie ,môže ho zbytočne dráždiť. Dala by som fenistil kvapky a keď na kašeľ tak niečo prírodné stop kašeľ ,kalobu a pod

tanicka16
autor
3. dec 2020

@hennyinnsbruck ďakujeme pekne 🙂

slnko93
3. dec 2020

ano farba je vírusová ak sa zmení na žltú/zelenú tak až potom by som šla tie sople nezmiznú za 4dni

tanicka16
autor
3. dec 2020

@slnko93 vďaka. To som nevedela,pretože keď bol 1.krat chorý tak za 3 dni sople už nemal. Vďaka za info.

hennyinnsbruck
3. dec 2020

@tanicka16 sople sú sviňa aspoň u nás 🥴🥴🥴 5x denne som odsavala 🥴

slnko93
3. dec 2020

@tanicka16 tak záleží aj aké množstvo, niekedy je telo zahlienené poriadne 7-10 dní je maximum pre vírusový infekt

tanicka16
autor
3. dec 2020

@hennyinnsbruck aj my tak čistá katastrofa 🤦‍♀️

andreatytler
3. dec 2020

@tanicka16 Mozno ked bol prvy krat chory tak si ho este kojila a to mu pomohlo sa z toho dostat skor...

tanicka16
autor
3. dec 2020

@andreatytler to áno kojila som 🙂

bagre
3. dec 2020

@tanicka16 ak len soplí a následne z toho kašle tak by som nechodila. Lieky mu dávaš... maximálne by som zavolala doktorke (záleží od toho aká je, či chce vedieť o všetkom)

andreatytler
4. dec 2020

@tanicka16 Teraz sa musi jeho telicko popasovat s virusom same a preto mu to trva dlhsie.