Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Moje dieťa má detskú mozgovú obrnu. Čo cvičiť?

Mile maminky, diagnoza mojho synceka znie DMO, pravidelne dochadzame do brat. na kontroli, ale vraj rozsah postihnutia sa da vraj urcit az neskor. je z dvojiciek a ako ich tak pozorujem nemam pocit ze by v niecom zaostaval za svojou sestrickou,skor naopak. poradi mi niekto ako a co vlastne robit, doktori mi kazu cakat, ale ja cakat nechcem. prosim o nejake rady, s malym cvicim vojtovku staci to???
bobulik22
14. mar 2013
@silvia.t čo cvičíte? my bobath a chodíme na kraniosakrálnu t. a je po nej pekne uvolnený, ale tie funkcie ešte stagnujú.
silvia.t
27. mar 2013
@bobulik22 my vojtovku, boli sme v renone a doma take v rámci hry...plus chodime plavt,a na skenar terapiu 🙂

baby pozývm Vás do súkromnej diskusii http://www.modrykonik.sk/forum/sukromne-diskusi...
bambina1009
22. júl 2013
Babulky dávali ste niektorá detičkám Cerebrum Cmpositum ? Mali by to byť homeopatiká. Ak áno, pomohli ???
petra6484
8. aug 2013
ahojte neviem ci sa mi tu podari najst nejake dobre srdiecko ale potrebovala by som vlozku do kocika z vystuzenymi bocnicami pre dietatko z DMO najde da niekto kto ju ma a uz ju nepotrebuje ? bola by som velmi vdacna ak by sa niekto nasiel kontaktuje ma prosim na petra6484@gmail.com pripadne tu na konikovi
aischa61
8. sep 2013
Ahojte,nam teraz v 2.rokoch povedali ze mame spasticku diparezu,mala je hlavicka,pekne rozprava,rozmysla len sama nechodi...ma tu niekto podobne skusenosti?
slunce3
26. sep 2013
Získajte liečenie v Adeli centre!
Získajte liečenie v Adeli centre!
Dávam do pozornosti spustenie grantového kola, všetci tý kt. poznáte niekoho kto má DMO dajte im vedieť, je to predsa len šanca na získanie liečenia v zariadení Adeli centrum. Dávam to aj do článku, prosím šírte ďalej, niekto to uričte potrebuje a Vás to nič nestojí.

#dmo #adeli #grant #liecenie

Program O... krok vpred Nadácia SPP v spolupráci s ADELI Centrom vyhlasuje ďalší ročník programu O krok vpred. Zámerom programu je aj naďalej podporovať sociálne slabšie skupiny obyvateľstva, najmä jednotlivcov s mentálnym alebo telesným postihnutím. V snahe zefektívniť našu pomoc spolupracujeme s ADELI Centrom, ktoré poskytuje rehabilitačné programy pacientom s pohybovými poruchami neurologického pôvodu, najmä deťom a dospelým postihnutými detskou mozgovou obrnou.

Zámerom programu je aj naďalej podporovať sociálne slabšie skupiny obyvateľstva, najmä jednotlivcov s postihnutých detskou mozgovou obrnou – DMO.

všetko nájdete http://www.nadaciaspp.sk/sk/program-o-krok-vpre...

uzatvorenie je 25.10.2013
sisik26
19. nov 2013
Dobry den. Chcela by som poprosit rodicov, ktorych dieta ma CKP alebo CTP o vyplnenie dotaznika (anonymneho) k mojej diplomovej praci. Naozaj budem vdacna co i len za 1-2... https://docs.google.com/forms/d/1Nnvl9XZGUXgf_h...
ivahanna
1. jún 2015
@bobulik22 Ahoj, zaujímalo by ma ako sa máte. Moja dcérka má tiež viac postihnuté rúčky, má 7 mesiacov a ešte neuchopí hračku. Cvičíme vojtovku a plávame.
ivahanna
1. jún 2015
@jonatanka Ahojky, čítala som tvoju diskusiu, tiež chodíme na cerebrolysin, prosím ťa, ako dlho ste ho dávali pichať a v akom veku dieťaťa, nám ho pichajú 2x do týždňa, zatiaľ sme mali len tri injekcie (máme 7 mesiacov), lebo máme soplíky, už druhýkrát a tak sme to museli opäť prerušiť....ďakujem za info
citronade
3. okt 2015
ahoj, nemate niekto dieta s touto formou-atakticka dmo?
peter952
23. mar 2017

Začni písať odpoveď...

Odošli