Môže 2-mesačná biogaia aj coliprev súčasne?

michaelaro
24. nov 2019

Dievčatá prosím Vás môžem dávať biogaia kvapky a aj coliprev , espumisan som dávala do každého jedla , moja má 2m, ale mám pocit že ju boli bruško stále . A ako najlepšie davkovat kvapky ?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
24. nov 2019

@michaelaro my sme to zazili tiez 3mes. Skusala som mlieka menit kvapky asi všetky ale nakoniec som mala pocit ze pomohli sab simplex a nedavala som do mlieka ale pred papanimna lyzicku som dávala kvapky a urcite vigantol tiez mozu spôsobovať tak ci náhodou ich nepouzivate

tinkatinus
24. nov 2019

@michaelaro my sme tiež skúsili uplne vsetko a nič nepomohlo, do 9 mesiacov hrôza potom sa to zlepšilo a uplne to vymizlo po roku. Malý bol kojeny a ja som už ani nič nejedla, čo som myslela, že je to z toho a pri druhom sa jedla skoro všetko, okrem kapusty a ten si len mesiac večer pomrnčal a bol kľud. A keď je pravda, že druhému pomohli dosť masáže bruska, čo mi dala fyzioterapeutka na videu

malinajahoda
24. nov 2019

@michaelaro treba skúsiť ktoré kvapky malej pomôžu. Ako dlho už ich dávaš? Kojíš alebo je na UM? Biogaia sú probiotiká.

janamexico
24. nov 2019

Skus sám siplex alebo coli prev tento nám doporučila gastro mala mapa kolíky do 7 mesiacov 🙄

michaelaro
autor
25. nov 2019

@janamexico
Dávam coliprev pred každým mliečkom , a musím “poklopat” že je to lepšie

janamexico
25. nov 2019

@michaelaro super aj nám veľmi pomohol 😉

michaelaro
autor
26. nov 2019

@janamexico a keď si videla výsledky aj naďalej si používala ?

janamexico
28. nov 2019

@michaelaro ja už som potom dávala oba sem tam dve kvapky na dudlik ale to už zriedkavo