Používame cookies. Viac informácií tu. OK
xenicka13
5. máj 2012

tu kuraciu by som nedavala

veqa
5. máj 2012

kuraciu polievku vylúčiť, úplne všetko mastné...čo teda tá polievka je a endiex v žiadnom prípade, to je pre deti od 6 rokov, len tú smectu, z jedál len ryžu, mrkvu, suché kuracie prsia uvarené vo vode, sucháre...a daj jej aj kulíšek

wks
6. máj 2012

ahoj,ak ti môžem poradiť kúp ENTERINA v lekárni bez predpisu.Prežila som s 2 roč.synom týždňovú hnačku pre 2týždňami a bola som fakt vyčerpaná aj ja aj on☹ nabehla som po 5 dňoch lekárke preto,že všetky známe recepty nezaberali..lekárka na neho pozrela a povedala okamžite do lekárne Enterina kúpiť-stojí to 10€ a je tam myslím 10 ampuliek so sladkým roztokom...podávala som to so striekačkou priamo do pusinky lebo lyžičkovať sa mi to nechcelo a so striekačkou som to vstrekla na 2 krát a výsledok bol hnad na druhý deň..lekárka kázala brať 4 dni Enterina a až potom dalšie dni probit.bud Biogaia alebo pod.,dúfam že som ti trochu pomohla..držím palec

nagyovka
19. aug 2015

to je sranda mojmu malemu 1,5ročnemu synovi dávaju tu v nemocnici endiex na hnačky máme rota virus sice pol kapsuly rano a v noci alebo pred spaním zvyšok. Moj postreh

evelina30
19. aug 2015

nám vždy pomohol HYLAK 🙂

lauraerap
23. aug 2018

ahoj. nie nie, dvojročné dieťa nemôže endiex... Aspoň čo som našla na stránke https://endiex.eu/davkovanie/ tak dávkovanie je tam, že od 6 rokov. Nie som odborník, ale ja osobne by som to neriskovala. Skús sa popýtať v lekárni by som povedala...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli