Môže byť zvracanie a únava príznakom kiahní?
Ako sa u vás prejavili kiahne?myslím okrem výsypu.Syn má v triede kiahne cca 2 týždne tam úradujú(on bol doposiaľ bez príznakov),dnes ráno zvracal a je veľmi ospalý,unavený.Teplotu nemá.Môže to byť predzvesť kiahní?Viem,že u kazdého dieťaťa sú príznaky iné,len chcem vedieť,či sa s týmto stretla nejaká mamička,že dieťa pred výsypom malo aj iné symptómy.
Pred kiahnami moze byt teplota, priznaky nadchy, syn starsi 1x zvracal
@ludmilka2407 a do koľkých dní od vracania sa vysypal potom syn?
@ludmilka2407 a do koľkých dní od vracania sa vysypal potom syn?
@bubinka12 myslim ze to bolo hned na dalsi den, dostal aj teploty
@ludmilka2407 a do koľkých dní od vracania sa vysypal potom syn?
@bubinka12 ano môže , u nás to bolo do 10 cca od zvracania
teploty nemal, lahky priebeh , jedine vysyp potom

Pred kiahnami moze byt teplota, priznaky nadchy, syn starsi 1x zvracal