Môže jesť sušienky s medom?

julie6
28. júl 2008

v rychlosti som kupila od firmy Hero susienky pre maleho9/mes aby uz aj hryzkal, viem ze sa nemaju davat casto kvoli cukru, no na zubky mu to robi dobre a rozok velmi nechce.no az neskor som si vsimla ze su aj s medom,co je nakreslene aj a obale ale nevsimla som si to. Viem ze med je alergen, a nema sa davat do roka, tak neviem co si mam o tom mysliet, lebo aj plno kasi je s medom...Jedno balenie uz predtym spapal, a este mam dve krabice mam ich radsej zjest ja????

titkovamiriam
28. júl 2008

vies co ja by som mu to dala ,tam toho medu moc nieje.a ak nemal problem tak si myslim ze je to o.k. 😀

lenkazdenek
28. júl 2008

Já kupuju sunarky s medem a banánem,malý moc chutnaj,ale zoubky ještě nemáme,takže nevím,ale myslím,že když jí po tom otřeš zoubky tak to bude ok 😉

livka299
28. júl 2008

julia vsak musis skusit je iba maly predpoklad ze by mal alergiu na med 🙂 a pri tom mnozstve kolko tam toho medu daju?

lyongirl
28. júl 2008

tam to okolo medu určite len išlo, je to mizivé % a určite neublíži..... 😉

emfi
28. júl 2008

Podľa mńa sa nemusíš obávať. Čo všeličo by sa drobcom nemalo dávať a dáva sa. Ja som malej kúpila Slatinské piškoty vhodné od 6 mesiaca, a tiež by múku ešte nemala. Tak som jej ich skúsila dať a v pohode.
Niekto povie, že sa to nemá, iný že sa nič nedeje. Tak potom si vyber.
Moja kamoška dávala malej med na cumlík skoro od narodenia, čo si myslím, že je oveľa horšie ako tvoj prípad. Malej to chutí, ani jej bez medu nezaspí a nič jej nieni

lenkazdenek
28. júl 2008

Já myslím,žýe ono tam fakt moc medu nebude,třeba nestlé dělá od 6 měsíce mlíčko s medem a taky v pohodě 😉 ono by se toho nemělo dávat do roka víc,třeba vanilka a každá druhá kaše má příchuť vanilky 😉