Používame cookies. Viac informácií tu. OK
gumimaci
6. feb 2012

@gazovicka ahoj, moja znama mala s malou nieco podobne, oni mali myslim skratene svaly na jednej strane (u krku), tiez sa im mala vykrucala do jednej strany. cviceniami sa to dalo do poriadku. Treba s tym ale skocit k lekarovi.

lucia81
6. feb 2012

treba ísť k neurológovi.

hradnapani
6. feb 2012

@gazovicka suhlasim, ze treba skocit k detskej lekarke, asi vas posle na detsku neurologiu a tam lekar posudi, ci budu stacit cviky, ktore vam ukaze (vratane spravneho drzania na rukach a podobne) alebo treba chodit cvicit pod odbornym dozorom. Moj syn sa napriklad otacal hlavku iba dolava, domacim cvicenim sa ta upravilo. Co som videla plnu cakaren u neurologicky, tak vela babatiek prave v takomto obdobi ma podobne problemy. Nestresuj sa, ale bez lekara asi nebudes mat dusu na mieste.

gazovicka
autor
6. feb 2012

@hradnapani , @gumimaci , @lucia81
dakujem ... pojdem k lekarovi, som objednana na poradnu, len az za dva tyzdne a moj muz ma uz total vystresoval, stale ho pozoruje a komentuje to a rozprava, ako sa o neho boji.. uz som z toho na nervy.... 😒 .. celu noc som ho posuvala na tu jednu stranu, som aspon trosku spokojnejsia ked viem, ze sa to bude dat napravit.... aspon cviceniami

Tu začni písať odpoveď...

Odošli