Môže mať synček hnačku zo zúbkov?

evka444
15. sep 2010

teraz 20,9 budeme mať 4 mesiace a sme na UM, velmi si pchá ručičku do ust a niekedy ma z toho priam až nervy, poradte. včera ho prehnalo 3x dneska už 1x .....

cikyta
15. sep 2010

Môže to byť kludne zo zubkov.Davaj mu vela piť,kontroluj teplotu a ak by hnačka do 3 dní neprešla,chod k dr.

bianka234
15. sep 2010

ahoj, môže mne malý kakal aj 7x za deň a to bol starší, tak som nič nerobila len s pamperskami lietala 😅

clostilka
15. sep 2010

môžeš dať 5 kvapiek Hylaku ráno obed večer ak neprejde hnačka choď k dr aby nebol dehydratovaný, môže aj nemusí to mať súvislosť so zúbkami, ak by sa objavili napr.. vlásky krvi v stolici tak by mohol mať bacil. Posleduj drobca 😉

domeli
17. sep 2010

my sme kakali takmer po každom jedení (rôzne stolice a aj dvakrát za sebou, len čo som prebalila) asi 10 dní a... vyšli nám 2 zúbky! Takto sme oslávili ukončenie 4. mesiaca. Tak ak neodmieta mliečko a nebadáš na ňom nič neobvyklé, môžu to byť zúbky.

andika10
17. sep 2010

ak neprejde, tak choď radšej dr. môže ale nemusí to byť od zubov, len si všímaj či nemá krvavé hlieny v stolici, mi sme kôli tomu boli v nemocnici3tt keď mala 1m, nevedeli či je to baktéria alebo alergia na ml. bielkovinu, nakoniec to bola bakt0ria ktorá sa jednou injekciou vyliečila