Používame cookies. Viac informácií tu. OK
xenicka13
27. mar 2012

ja som to chytila od muza tak asi aj ano

bubinko83
autor
27. mar 2012

@xenicka13 zatial ho nemam potvrdeneho ,iba mi vzali krv. Mala som ho v minulosti raz,potom mi zase kontrolovali o par rokov a vtedy to bolo v poriadku. Teraz mam trošku problemy so žaludkom ale iba nevolnosti.Nič ine nie ani so stolicou alebo vyražkami ako vtedy. Aj som vtedy rapidne schudla.

mariabilla
27. mar 2012

tazko povedat my s manzelom sme sa liecili na HP a dcerke sme tiez pre istotu dali vysetrit stolicu a mala to v poriadku nastastie....
Vysetrila jej to detska lekarka.

bubinko83
autor
27. mar 2012

@mariabilla a to si jej doniesla len vzorku stolice pediatričke a za kolko boli vysledky? Ono je vraj zaznamenany len jeden pripad u dietata do 10 rokov ktore bolo nakazene HP,tak dufam že to nebudeme mat.

smarti
27. mar 2012

Ja som ho mala v jeseni, zároveň som bola presne v tom čase, keď som už brala na neho ATB, v nemocnici s mladšou dcérou. Tam mi povedala dr., že tak maličké dieťa by sa nemalo nabrať (napriek tomu, že oliznem lyžičku...). Ale vtedy som ju ešte kojila, tak možno preto. Ale také maličké deti to vraj neschytajú, dokonca vraj už ani nerobia vyšetrenia takým malým, aby ich zbytočne netrápili. Ale to samozrejme vtedy keď nemajú žiadne priznaky alebo problémy. Keby sa niečo u nej prejavilo, tak verím, že by urobili aspoň vyšetrenie zo stolice.

mariabilla
28. mar 2012

myslim ze nejak do 7 dni boli vysledky presne si to nepamatam....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli