Môže vracať od rastu zubov?

zuza.m
24. júl 2009

maly ma 11mes a idu mu stoličky ,bol iba mrnčavy ale dnes sa mu aj zvyšila teplota no na večer aj vrackal.može to byt spojene z zubkami alebo nanho ide nejake črevna viroza??ma aj sopliky asi z kupania boli sme aj u doktorky ale okrem soplikov nezistila nič neobvykle.ma stym niekto skusenost??dik

susanh
24. júl 2009

zuzi nasa Nana vracala aj pred chorobou, napriklad sa zdalo ze jej nic nie je ked vecer vracala, a na druhy den vecer uz boli teploty a zapal hrdla

zuza.m
autor
24. júl 2009

no tak to si ma teda nepotešila prave to som nechcela počut.ale dakujem musim počkat ako sa to vyvynie. 😔

lilynka
24. júl 2009

zuzam tiez by som radsej castejsie kontrolovala, syncek mal tiez najprv po poobednom spanku zvysenu teplotu, potom sa vecer vydatne vyvracal (skoro vsetko co spapkal cez den) teploty neprechadzali nad ranom vracal znovu, aj u dokiny 2x. bola to crevna viroza... teraz je na take pliagy "vhodna poda" 😖

zuza.m
autor
25. júl 2009

no od včera nevrackal za to teplota len koliše po liečiku klesne po par hodinach zase vystupi nad 38 a keby nezražame tak ovela vyššie.boli sme na pohotovosti nevidela nič nevidela ani hrdlo ani plucka .že možno počiatočna viroza a možno nie.ale že zo zubkov taka zvyšena teplota nemože byt. 😔 .ale je mi to čudne lebo koho kolvek sa popytam tak detičky teplotkuju aj ovela vyššie koly zubkom.ked mu klesne teplotka tak sa aj napapa ale ked je vyššia tak len pospava a plačka.je mu vidiet dve stoličky že by to bolo z toho???ma už 6zubkov ale zatial tokto zle to neznašal.

lilynka
25. júl 2009

zuzam hlavne mu ponukaj aj castejsie pit ked teplotuje. naozaj neviem co to moze byt, robili mu aj crp? tam by malo byt vidno s cim telicko bojuje. drzim palce, aby teploty klesli a syncek uz bol zdravunky.

zuza.m
autor
25. júl 2009

nerobili mu nič kukla nanho popočuvala pozrela hrdielko a išlo sa domov.ael ani ja zatial nevidim že by mu bolo nejako horšie akurat ta teplota a z toho spavost a mrnčavost.dakujem dufam že mu to prejde nieje nič horšie ako nanho pozerat.