Môžem dať Hylak 5 mesačnému bábätku?

luci8980
11. okt 2013

ahojte,chcela by som radu.Bola som v nemocnici so synom ma 5mesiacov zo zapalom stredneho ucha,po 4dnoch nas pustili domov ze je všetko v poriadku že nám daju antibiotika domov vo forme sirupu,ale začal mi strašne hnačkovať davame aj probiotika .začal byť nekľudný a stale sa chce len nosiť.mlieko papa tak ako predtým...možem mu dať aj hylak???

lin123
11. okt 2013

@luci8980 pri takom malom babatku je lepsie konzultovat s pediatrom, moze zmenit antibiotika za ine, ktore budu lepsie vyhovovat..alebo zavolaj a skonzultuj s lekarom z nemocnice.

mirreckall
11. okt 2013

@luci8980 nam ho v nemocnici davali, ked mala mala 3 mesiace, po mesiaci to zmenili na biogaiu...

bubulka722
11. okt 2013

@luci8980 Je úplne zbytočné meniť ATB na základe toho, že dieťa hnačkuje. Hnačka pri ATB je ukážkou toho čo dokážu urobiť s veľmi jemnou mikroflórou v črevách. Hnačka u takých malých detí býva častým nežiadúcim účinkom užívania ATB. Osobne mám vynikajúce skúsenosti s probiotikami Infact Dophilus. Dojčíte sa? Hylak nič nerieši. Hlavne nezabúdať na dopĺňanie tekutín.

luci8980
autor
11. okt 2013

bubulka722 mi máme probiotika BioLac Baby,môžem mu teda zmeniť aspom tie probiotika bez konzultacii s lekárom?