Môžem Stoptussin kombinovať s iným sirupom ?

nikita002
22. nov 2019

Ahojte mamicky prosim vas mozem kvapky stoptusin kombinovat aj s nejakym inym sirupom ??? Maly kasle od stredy davam iba stoptusin kvapky ....niekedy ako keby uz odlasliaval ale aj v noci pokasliava dakujem za radu

janage
22. nov 2019

@nikita002 zavolaj alebo zbehni do najblizsej lekarne, poradia odbornici a rovno aj kupis ak bude potrebne.

nikita002
autor
22. nov 2019

@janage musim z roboty behnut sa opytat dakujem

katjaa44
22. nov 2019

Ahoj, nám lekárka odporučila cez deň mucosolvan a na noc stoptusin takže určite sa dá kombinovať na kašeľ je xy liekov treba sa popýtať v lekárni 🙂

som_ponorka
22. nov 2019

Áno. Môže sa kombinovať. Tak ako písali. Cez deň niečo na odkaslanie napr. Mucosolvan alebo ambrobene tie sú rovnaké. Alebo niečo bylinkové. Hedelix napríklad alebo sinupret a na noc ten stoptussin

baska1303
22. nov 2019

Stoptusin je dvojzlozkovy liek, jedna zlozka pomaha vykasliavat druha tlmi suchy drazdivy kasel,odporuca sa kombinovat s klasickym kalciovym sirupom

lenka2710
22. nov 2019

@nikita002 nám vždy pomohol sinupret,ten som dávala dvakrát za deň a na noc stoptusin, aby ju nedusilo! Nam dr odporucila aj calciovy sirup davat

nikita002
autor
22. nov 2019

@baska1303 ano ved to ze ma dvojzlozku aj na taky aj na taky mam ved kvapky nie sirup ale je to to iste kupim mu este ten kalciovy sirup ....

angi07
22. nov 2019

@nikita002 ja to robim tak ze cez den stoptusin nic ine a potom na noc fenistil ak ho este trapi v noci kasel....+ bylinne caje na odkasliavanie.

nikita002
autor
23. nov 2019

@katjaa44 na vykaslanie mame solmucol a na noc na tlmenie v lekarni mi poradila