Môžu byť kiahne len na nohách?

karin_33
26. júl 2016

Ahojte prosim vas potrebujem sa poradit ohladom kiahni!cca 2 tyzdne dozadu bol moj syn s dievcatkom na ihrisku do vecera sa hrali a mala sa na druhy den vyhadzala takze sme cakali kedy budeme mat aj my,2 dni dozadu sa moj maly zobudil a nemal nic a o hodinu nato uz mal na nohach vyrasky pripominajuce stipance od komara tie mu pribudali ma dve na ruke ale ostatne vsetko len na nohach uz sa zmensili na dvoch bol pluzgierik ostatne su male cervene teraz uz teplotu nema je to druhy den zatial moze sa este vyhadzat?alebo mozu byt kiahne len na jednom miesto?doktorka povedala vraj to kiahne niesu ale o nej sa nebudem vyjadrovat vela krat sa stalo ze povedala ze to neni ono a nakoniec na pohotovosti mi to potvrdili

simonka0011
16. jan 2018

@zuzkamargit nam to zacalo na hlave a uz teras je 3den este rano mala asi dokopi 10na tele a teras ma toho strasne ked sa nanu pozeram hlavme na tvary a chrbte same pluzgiere

simonka0011
16. jan 2018

@zuzkamargit dakujem a gde to kupim v leksrni

zuzkamargit
16. jan 2018

@simonka0011 najkvalitnejsi (najsilnejsi s najnizsim mnozstvom latok vyvolavajucich alergie) ma svajciarsky just, takze kupis len cez poradcov. Ak chces mozem zajtra pozriet ci nemam skladom nejaky zvysny. A iny kupis hocikde inde.

sonula209
29. mar 2021

@vroni prosim aky virus to bol?