Môžu to byť kiahne?

ucholacik
25. apr 2017

Ahojte dneska som si vsimla na maleho stehnach a zadku vyrazky.Mozu to byt kiahne?

sonickasonka
25. apr 2017

Nieje dobre vidiet pupaciky,ak su vodnate tak ano..

ucholacik
autor
25. apr 2017

Troska su priesvitne vo vnutri a ma to na celom zadku na husto a uz aj stehna ale tie menej.Horucku nema ani ziadne ine priznaky.Tak netusim co to može byť.

nellita
25. apr 2017

Kiahne mas po tele,su blede,nie cervene,radcej chod k lekarke

sonickasonka
25. apr 2017

Moze to byt aj potnickove,ma aj na bruchu tam sa Vacsa kiahne zacinaju..pripadne uvidite rano ci budu vodnate pluzgieriky

lenocka5685
26. apr 2017

Kiahne vedsinou začínajú za ušami drobnými pupacikmi

terina25
26. apr 2017

podľa môjho názoru to nie sú kiahne

ewelyn3
26. apr 2017

@lenocka5685 drobnymi pupacikmi za usami zacinaju osypky, to vcera hovorili aj v telke. Kiahne zacinaju prvymi vyrazkami az vodnatymi pluzgierikmi vacsinou na hrudi a genitaliach, sprevadzane teplotami az horuckami. Mam doma troch kiahnovych po sebe, tak viem co hovorim.

To na obrazku podla mna nie su kiahne.

nellita
26. apr 2017

Kniahne u nas zacali vyrazkami na brusku,je to individuálne,ale bolu priesvitné a obede

1234lubka
26. apr 2017

@ucholacik kiahne su typicke tym ze tvoria pluzgieriky a hkavne ze ako jedine postihuju aj vlasaty cast hlavy. Ked najdes vo vlasoch tak 100%, toto ako kiahne podla mna nevyzera.

mirkapo
26. apr 2017

toto niesu kiahne, skor mi to pride, ze sa mu od plienky spravili potnicky, alebo zareagoval na tie bocne casti plienky ktorou zapinas. moj to maval sem tam, natri sudokremom, alebo nejakym inym kremom a uvidis..

mirkapo
26. apr 2017

tie male na lici su jednodnove, ten na krku je dvojdnovy.. a tak ako pisu baby, najprv sa ti objavi niekto v okoli hlavy a trupu

moni244
26. apr 2017

toto nie sú kiahne

nataliaslivkova
26. apr 2017

To nie du kiahne

Osypky?
Alergia tiez nie

6 sta choroba ma asi tiez nie

Radsej cim skor k dr🤕

lobic
26. apr 2017

Na tom prvom obrazku mi to ako kiahne neprislo. Skor ako len ejake vyrazky po podrazdeni koze alebo prhlavka. Nieco take. Kiahne su vodnate ako na tom druhom obrazku. @nataliaslivkova osypkami by som moc neplasila tie podla mna tiez vyzeraju inak ako na obrazku

ucholacik
autor
26. apr 2017

Dakujem baby za rady.Zajtra zajdem ku doktorke lebo zatial to ma iba na nohach a zadku.Mozu to byt mozno aj potnicky.Uvidim ste zlate.Dakujem