Môžu to byť kiahne?

kika_198
4. aug 2018

Ahojte maminky, prosím vás viete mi povedať či to sú kiahne alebo čo to je? Malý mal najprv 3 takéto vyrážky na tváričke teraz už má aj na ruke a nožičke. Ďakujem vám za všetky názory.

adka31
4. aug 2018

@kika_198 mozu, ak sa mu to rozsiruje po tele, najskor je to cervene ako na fotkach, potom sa spravi akoby vodovy pluzgierik, vtedy su to kiahne. Moje decka to mali v horucavach, urcite nie na slnko ani do bazena ( ak by to boli teda kiahne)

evittam
4. aug 2018

@kika_198 Tak ako pise
@adka31 .
Btw.mal ich od koho dostať? Daj do čaju na lyžičku trošku alkoholu ak sa ešte viac vyhadze su to kiahne.😉

kika_198
autor
4. aug 2018

@evittam už som rozmyslala ale neviem o nikom kto má kiahne a boli by sme s ním v kontakte.. V pondelok pojdeme doktorovi uvidíme čo povie ak mu to teda nezmizne dovtedy.

janulka2811
4. aug 2018

No mozu to byt,skus urobit teply cajik a teplu kupel a ak sa mu rozsiria tak je to jasne.

jana_eyre
4. aug 2018

ano, zo zaciatku takto vyzeraju, neskor sa naleju do pluzgiera.. prvych 5dni sa budu vyhadzovat nove a praskat do chrast.. chytit to mohol aj vo vytahu ci v obchode od cloveka co este ani nevedel, ze ich ma..

ale mozno su to aj stipance.. uvidis neskor.. drzim palce..

janka2501
4. aug 2018

Ahoj,to nikdy nevies kto je infekcny. Moja dcerka tiez mala jednu vyrazku. Myslela som ze ku komar stipol,ale ucitelka mi volala zo skolky ze ma kiahne. A do 2 dni sa vysypala. Dostala fenistil na noc a taky sprej som kupila na kiahne v lekarni. No aj tak sa mi osvedcil tekuty puder. Na tie malinke som ha davala a pekne za 2-3 dni zaschli.

evittam
4. aug 2018

@kika_198 Nechod k lekárovi, s infekcnou chorobou sa nechodí k lekarovi len tak,ze si zmyslis. Najskor zavolaj a povedz co je vo veci.

janka2501
4. aug 2018

@kika_198 toto mala moja po 2 dnoch od prvej vyrazky

siska53
4. aug 2018

@kika_198 vyzera to na kiahne.

anonym00000
19. júl 2022

@kika_198 boli to kiahne?