Môžu to byť ovčie kiahne?

julka1979
9. nov 2013

AHOJTE CHCEM SA SPITAT MALI MAL NA PIATOK RANO VYSOKE TEPLOTY boli sme s nim u lekara dala mu ant.ze je to nejaky vyrus nekaslal nesoplil proste nic.Dnes som si vsimla s manzelom male cervene vyrazka okolo pusy,na ruckach,noskach,a na podneby v puse.Nemozu to byt nahodou ovcie kiahne dakujem

sunnysummer
9. nov 2013

moze to byt aj virusove ochorenie, ktore sa vola ruky-nohy-usta. najdi si v googli o tom viac, ale prejavuje sa to vyrazkami presne na tych miestach.

gretka2
9. nov 2013

Mozu to byt kiahne. Aj nemusia. My ich nevidime, ukazte to lekarovi, iba ten to moze posudit.

svano
9. nov 2013

Môže to byť aj alergia na atb.

zuzi79
9. nov 2013

ja som tento týždeň bola s dcérou na OČR práve kvôli chorobe RUKY,NOHY,USTA, ktorú som vôbec nepoznala. Príznaky sme mali: zapálené hrdlo, afty v ústach, horúčky, až po 3 dňoch výsyp vyrážok, malých akoby potničky na rukách, nohách a okolo úst, neskôr sa zapálili na väčšie červené, je to nový vírus, niečo podobné ako kiahne. Je to vysoko infekčné. Liečba asi 10 dní.

patricia2006
9. nov 2013

takto vyzerajú ovčie kiahne

rebeca02
9. nov 2013

ahojte,moja malá už mala kiahne,ale teraz sa jej tiež vyhadzujú nejaké akoby vyrážky,mala to na ruke,teraz má na tváry,natieram jej to framykoínovou masťou,zmyznú jej,ale vyhodí sa jej ďalšia,pítala som sa v škôlke to nikto nemá,takže infekčné to nie je..

katkasofi
9. nov 2013

Odfoť vyrážku... Kiahne sú u deti väčšinou na brušku, za uškami... Daj do albumu foto...alebo sem, len požiadaj o zrušenie otázky a prehodenie na diskusiu...

leonela666
9. nov 2013

môžu to byť kiahne, ale tiež alergia na atb. Treba si všímať, či tých vyrážok postupne bude pribúdať aj na iných častiach tela, ak áno, pravdepodobne sa jedná o kiahne. Každopádne by som s dieťaťom šla k lekárovi, ten bude vedieť najlepšie...

gajamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz