Mucoviral - skúsenosti

turistka
16. dec 2013

Viem ze je to novinka na trhu, zaujimalo by ma vsak, ci mate s mucoviralom skusenost a ak ano, aku 😉

satanka1
9. jan 2014

@turistka dcera ho používala teraz pri chorobe..ale skôr podľa mňa zvlhčuje ,ako lieči....striekala si ho každú chvíľku..je nenávykový..potom sa minul a dala som jej muconasal s éterickými olejmi a nemala potrebu si ho striekať tak často..sama hovorila,že sa jej po ňom na dlhú dobu dobre dýcha. takže ja už mucoviral asi nekúpim

jajuska1212
12. jan 2014

my sním máme veľmi dobre skúsenosti pomohol mne aj synovi 6r.,ale hned v zaciatkoch ak som zbadala ze začína nadcha 3krát denne sme si dávali a naozaj ju zastavil,ale treba si ho dávat ešte aspom 3dni.Ja si ho veľmi chválim.

smuuk043
27. jan 2014

Mne mucoviral teda nepomohol. Nato že som za neho toľko zaplatila...to nie je podľa mňa vôbec hodné tej ceny..Možno niekomu pomôže,ale mne nie.

wikimon
10. feb 2014

@satanka1 v prvom rade mucoviral nieje na odopchatie nosa ... mohla si ho dcera striekat kolko len chce ale toto on nema za ulohu .. on ma jedinu ulohu a to je na prvom mieste zabranit bakteriam vnikat do organizmu a dalej zabranit ich rozmnozovaniu a na druhom mieste zvlhcit ... takze radsej ho skuste pouzit ked je niekdo nachladnuty ... lebo skracuje dlzku ochorenia .. aj mne pomohol ked som bola chora za par dni mi bolo omnoho lepsie aj teraz som nachladnuta a prave ho berem ... striekam si ho tri krat za den a tak aj dlho vydrzi 🙂

jazmina83
12. feb 2014

Syn mal už druhy tyzden hlieny v nose, posledné dni to už bolo na nevydrzanie, žlté husté, stery mal negativnenepomohol Pamycon, Nasivin ani Vincentka, bol permanentne nachladnuty od decembra, už druhy deň ma jemné priesvitné hlieny a cíti sa omnoho lepšie!!! Len ta cena 🙂