Na kiahne čakáme už 17 dní

perlivka
11. dec 2012

Malu som dala k dietatu co malo kiahne a už na ne cakam asi 17 dní...nejaké vyrazky jej uz vysli ale asi len 10 kiahni...neviem ci su to kiahne nemala ani teplotu a buduci tyzden v piatok cestujeme.Neviem ci mam s nou cestovat.

mandragora22
12. dec 2012

@perlivka moja mala sa hrala asi 20 minut u lekarky s dievcatkom, ktore malo kiahne (ocividne, ale jej mater na to nemyslela a cakala v cakarni s ostatnymi). akurat, ze dievcatko bolo poobliekane a malo obrovitanske vlasy a tvar malo cistu, tak ja som nic netusila a nechala som, nech sa hraju. moja mala kiahne nedostala.... potom, asi o polroka mala na tele dohromady asi tak 10-15 bodiek (niektore mizli, dalsie vznikali), ale spolu ich viac, ako 15 nebolo, z toho dve bodky mali priebeh ako kiahne, cervene, potom pupaky a potom zaschli. dodnes netusim, ci mala takyto slaby priebeh kiahni alebo to bol len nejaky druh ekzemu. ale vraj sa to da zistit z krvi...
mimochodom, ak by bolo podozrenie, ze sa ti dieta nakazilo, tiez by som necestovala nikam. iba ak autom a dieta drzat v teple, nie medzi ludi a vonku na zimu a mraz 😉 😉

perlivka
autor
13. dec 2012

Takže bola som s nou u lekarky a nema kiahne ma to len take male bradavicky tak som rada ze to nema🙂))