Nadúva ju a má horúčku. Z čoho?

meusicka
11. okt 2010

ahojte potrebujem poradit.
moja dcerka od vcera nejak viac prdka. vlastne ju poriadne naduva. nestazuje sa na bolest brucha ani nic podobne. k veceru uz velmi nechcela papat a dnes sa po poobednajsom spanku zobudila s teplotou 38,6. to uz je po odcitani pol stupna, kedze som merala v zadocku. nasa dr. robi len do 15teh hod, takze sme ju uz nemohli zastihnut. dala som jej panadol sirupcek a teraz vecer druhu davku panadolu. neviem co to mohlo sposobit, kedze nic take nepapala. nemali ste niektora nieco podobne s vasim dietatkom? dakujem za rady.

junovka
11. okt 2010

@meusicka u mojej mladsej takto zacala crevna viroza.Trvala 2-3 dni, ku ktorej sa pridala aj hnacka.

meusicka
autor
11. okt 2010

@junovka no neviem, minule sme mali crevnu chripku, ale horucku nemala. ale mozno nieco take na nu lezie. len kym sa to cele nerozbehne, dovtedy ani neviem cim jej mam pomoct. dala som jej teraz vecer kvapky Hylak. kazdy den sme zvykli papat aj activiu. a predsa prdka chudatko, ze ani spat nemoze poriadne. 😒

junovka
11. okt 2010

@meusicka hmm 😒 ...tazko povedat, ked vlastne este uplne neni jasne, ze z coho tie teploty 😕 ?

meusicka
autor
11. okt 2010

@junovka no zajtra asi pojdeme k dr. prinajhorsom jej odpichne krvicku a zisti sa ci to je bacil alebo virus. 😒 lenze teraz je tolko ludi chorych. este pozbierame pri cakani aj nieco ine 😝