Náhradné okuliare

babulina
6. júl 2013

Chcela by som si nechat poradit ci ste dali robit detickam aj nahradne okuliare. Dcera nosi okuliare asi zo 2mesiace, a coraz viac uz je na ne navyknuta, ak ich nema na nose je nervozna. Stale rozmyslam ci jej dat urobit aj nahradne okuliarky, ved clovek nikdy nevie kedy jej mozu spadnut. Dcera je predskolacka a celkom je aj zodpovedna voci okuliarkom, tak mam dilemu. Mate dvojo okuliarov ci len jedny?

lussy666
6. júl 2013

ak sa len trochu da, tak dvoje, fakt nikdy nevies...a je naozaj velmi neprijemne kratkozrakemu cloveku, tym viac dietatu byt aj par dni bez okuliarov, najma ked ich nosi stale🙂

littledevil
6. júl 2013

Urcite ano, mladsi syn nosi okuliarky a tiez davame na ne pozor, ale stalo sa, ze som mu kupila nove a museli sme ich reklamovat a bolo dobre, ze sme mali nahradne a aj lekarka povedala, ze by sme mali mat....

petulik254
6. júl 2013

My máme jedny ☹ a práve včera sa nám zlomili,takže budeme bez....tiež si myslím,že by mali mať dvoje.No našej malej povedali,že ich bude nosiť krátkodobo...preto sme dvoje neriešili.

angua27
6. júl 2013

tiež som za dvoje. ja nosím okuliare od skorej puberty a do dospelosti sa mi párkrát stalo, že som si ich rozsadla, alebo mi padli a zlomili sa. bolo super, že som mala náhradné. teraz v dospelosti už mám iba jedny a odložené vždy tie, ktoré sú mi už trošku slabšie, ako náhradu.

juliagregor
6. júl 2013

mám troch chlapcov, nahradne okuliare nemám... a ani ich nebudem riešiť... oprava je za dva dni hotova a stale nam menia dioptrie a ani finančne by sme 6 okuliarikov neutiahli...
chlapci su divočáci, ale ešte mi okuliare nezlomili...

stardust
6. júl 2013

ved tie nahradne kup tie najlacnejsie a nemusis riesit, ci ich das spravit alebo nie. Nahradne okuliare nemusia byt v tip top kvalite.

babulina
autor
6. júl 2013

Urcite dvojo su super, len sme vo faze kedy nam budu upravovat dioptrie v okuliaroch a netusim ako casto nas to caka, vyber ramov neni az tak velky aspon teda nemam pocit a skoro nic nasej malej nesedi, takze asi moc lacnejsia verzia asi nebude, aj ked kaslat na peniaze ocka su dolezitejsie, mozno teda preformulujem otazku - ako casto ste boli nutene pouzit nahradne okulky alebo ako casto davate opravovat okuliarky svojich deti? 🙂