Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Napínanie svalov u štvorročnej dcéry

gabivana
2. máj 2016

Ahojte .. moja dcera posledne dva mesiace sa začala napinať... da sa ako keby po štvornožky , nohy prekriži stiahne do ako keby do krča , ruky pod seba, cela očervenie a spoti sa.. neviete čo to znamena? ked sa jej opytame tak povie že jej nič nieje, nič ju neboli... prosim vas poradte co by to bolo.. dakujem

lenja123
2. máj 2016

@gabivana detská masturbácia

anitka91
3. máj 2016

Ano vyzera to na detsku masturbaciu. Mi sme boli nedavno s mojim syncekom u neurologicky ( v juni bude mat 2 roky), moj si lahne, rucicky dopredu napne a nozicky ma uplne napnute a kolisa sa, hlanym taziskom kde ide tlak je presne panvova cast. Vobec som netusila co to moze byt, robil mi to vacsinou doma a len tak ked si zmyslel pri hrani ci pri rozpravke. Neurologicka mi povedala ze sa jedna velmi pravdepodobne o detsku masturbaciu a ze to deticky zvyknu robit. Tak teraz ho stale upozornujem, uz bie ze to nesmie robit ale aj tak je tak ze vyuzije prilezitost ked nieco robim a prave sa tam nepozeram. Neviem nic robit, snazim sa ho cim viac upozornit a nedovolit mu, aby ho to a dufam v to velmi preslo dokym pojdeme do skolky.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli