Napol stiahnutá predkožka

Ahojte baby. Maly ma 19 nesiacov a vzdy sme stahovali. Vzdy len tolko co slo vobec nie nasilu... lenze teraz ma na jednej strane dost stiahnutu a na pravej strane ju ma stale hore 😕 nemyslim ze ho to boli.len neviem aku mu tu druhu stranu stiahnut. Mate s tym niektora skusenosti? Dakujem
hivanik
6. dec 2018
@nikcabb ....ak sa nepodari vratit predkozku naspat tak treba ist ihnet k lekarovi
nikcabbautor
6. dec 2018
@hivanik jemu sa to pekne vrati naspat len ked mu to skusam stale pretiahnut tak ta jedna strana nejde. Jedna ide pekne ale ta druha je este stale akoby prirastena... myslite, ze sa mu ta druha dtrana casom pretiahne tiez?
hivanik
6. dec 2018
@nikcabb ....aha...utcrite
merien259
6. dec 2018
@nikcabb.ahoj moj maly to mal tiez tak jedna strana isla pekne dole a druha nie.... myslim ze častým stahovanim to pojde ale my sme boli na preventivu a dr. Mu ju stiahol uplne, povedal ze treba trosku viac sily, co som sa ja ale bala.... tak sme mali horor doma.... maly pri kazdom piskani, nie ze plakal ale vrestal akoby ho rezali...
nikcabbautor
7. dec 2018
@merien259 no tiez skusam ale silovo to nechcem... bojim sa ze silou mu ublizim...my mame preventivku az v maji 😕
Haha to poznam nas maly tiez vrieska ze si susedia musia mysliet ze ho tyram😂

Začni písať odpoveď...

Odošli