Národný ústav detských chorôb - vlastný kočík

pugasko89
17. jan 2021

Ahojte, môžem si vziať so sebou na hospitalizáciu na Kramáre s polročným bábätkom vlastný kočík?
Dakujem

meluela
17. jan 2021

@pugasko89 ahoj, nie, svoj mat nemozes, ale maju tam "erarne", ktore su primarne urcene na prevoz babatiek po nemocnici, ale mozes si niektory z nich pozicat na kocikovanie po chodbe/izbe

kywetocka
21. jan 2021

@pugasko89 ahoj,my ideme budúcu stredu na príjem na neurochir, čo všetko ste potrebovali?

pugasko89
autor
23. jan 2021

@kywetocka co myslíš. No pre malú (5 mesiacov) som mala všetko svoje, bol tam paplón na izbe, ja som dostala aj hygienicky balíček, tam bola mini pasta, kefka, toaletný, vreckovky a mini sprchac. Pýtaj sa, čo ťa zaujíma. 🙂

kywetocka
24. jan 2021

Kde si sa stravovala? Mohli ti priniesť jedlo? Tašky s oblečením a pod?

pugasko89
autor
24. jan 2021

@kywetocka strava je na - 3, musela som si poň chodit sama. Je dobré, keď máš svoje dózy na polievku a hlavne jedlo, lebo mne tam frflali, že prečo nemám svoje. Oblečenie som musela mať svoje.

pugasko89
autor
24. jan 2021

@kywetocka ešte ma napadlo.. Musíte mať testy, ty aj dieťa s platnosťou 48 hodín, za obedy sa platilo.

meluela
24. jan 2021

@pugasko89 tak to sa nejako pomenilo, mne vzdy doniesli hore s jedlo sa to spolu s detmi v kuchynke/jedalni (neurologia, chirurgia). Inak to ich jedlo ak sa nezmenilo tak je dost zle, ranajky a vecere sa vobec neoplatia, za tie peniaze si zo sebou mozes doniest lepsie a kvalitnejsie. Obedy tiez idealne ak ti ma kto doniest nieco uvarene (neviem ci sa da teraz cez koronu, predtym sa dalo cez navstevne hodiny v pohode). Raz som si doma narobila sushi a zobrala zo sebou, mala som to na dva dni. Su tam dolu aj bufety, ale tak to je dost katastrofa co je tam v ponuke.

pugasko89
autor
25. jan 2021

@meluela
@kywetocka my sme boli hospitalizovane na 4.poschodi, neviem ako je na tom neurológia a chirurgia, či to majú nejak inak.

13riska13
25. jan 2021

Kočík mat nemôžeš so sebou ale my sme to riešili že sme si nechali v chodbe pred oddelením ktora sa zatvárala a tam to malo veľa mamiciek a jedlo vraj už dlhšie nenosia hore musíš chodiť dole my sme boli v septembri na 6. Poschodí ale boli sme v čase korony a bol zákaz návštev takže jedlo bud len dole alebo z bufetu