Nastrelenie náušníc v Ružomberku

buba7
28. júl 2017

Žienky, maminy...potrebujem poradiť či a kde v Ružomberku nastrelujú deťom náušničky. Máme trojmesačnú dcérku a chceme jej v deň prvého očkovania (18.8.) dať nastreliť ušká...viete o niekom? 🙂

17alexis
28. júl 2017

@buba7 ja z RK nie som, ale v zlatníctvach by to mali robiť, prípadne v tatoo salónoch. Dokonca aj niektorí doktori už iba nastreľujú, neprepichujú.

buba7
autor
28. júl 2017

@17alexis náš pediater po otázke kedy odporúča malej nastrelenie povedal, že nikdy takže u neho nemáme šancu 😐 v tetovacích salónoch mi to príde také nehygienické aj keď určite musia dodržiavať hygienu,ale tam by som malej nechcela dať prestreliť no a v zlatníctve,tu v Rk viem len o jednom a po zlej skúsenosti s nastrelenim k nemu nechceme ísť.

bibenka1991
28. júl 2017

A nie je to skoro? Nam lekarka povedala, ze mozeme dat nastrelit az po 1.roku

17alexis
28. júl 2017

@buba7 tetovacie salóny musia spĺňať hygienu, to máš fakt iba predsudok. 🙂 Tak jedine potom ísť do iného mesta alebo si obvolať aj iné zlatníctva.

buba7
autor
28. júl 2017

@bibenka1991 veď práveže neviem, lebo náš lekár to neschvaľuje. Takže mi nepovedal kedy sa odporúča,ale čo som čítala tak,že po prvom očkovaní.

buba7
autor
28. júl 2017

@17alexis no vyskúšam obvolať, čo mi povedia 🙂

bibenka1991
28. júl 2017

@buba7 tak mi mame dnes 8.mesiacov a este vydrzime 4. Teraz je taka peknucka, aj ked vela ludi si mysli ze mame chlapceka, no nam to neprekaza. Radsej pockame ako by sa malo nieco stat

svetlana35
28. júl 2017

@buba7 na kozmetike salon Svetlusa pri plavarni v kocke. Aspon tam ma vypisane ze nastreluje nausnice.

timikaj1
29. júl 2017

Aj v kaderníctve Image na Salvovej ul.(na fízelke🙂),tam dávala kolegynka a spokojnosť ...

timikaj1
29. júl 2017

P.S. Nedávala by som nastreliť náušničky v deň očkovania, dieťatko bude mať dosť nepohodu z očkovania, môže mať zvýšenú teplotku príp. iné než. účinky a nemusí byť nervózne ešte aj z náušníc, radšej počkajte , keď bude malá v pohode ...Ale to je len rada...

buba7
autor
29. júl 2017

@timikaj1 práveže to chcem v jeden deň aby to mala všetko naraz za sebou a netrápia sa zbytočne dva krát...

buba7
autor
29. júl 2017

@timikaj1 a nastrelujú tam aj takýmto malým detičkám ??

timikaj1
29. júl 2017

@buba7 myslím, že áno, ale skúste si tam zavolať, aby ste nešli zbytočne🙂...ešte si to rozmyslite,nechcem strašiť, ale mne dcérku zaočkovali v inkubačnej dobe šiestej choroby, dieťa sa javilo zdravé a potom sme týždeň teplotovali dosť vysoko a ja som si to spájala s očkovaním😕, takže človek nemôže vedieť, čo sa skomplikuje😕