• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemá stolicu. Čo s tým? Prečo ju nemá?

moj 2rocny syn uz 2dni nekakal, vzdy maval pravidelnu stolicu a teraz nic, neviem jak mu pomoct vi eniekto dake rady alebo preco ju nema? co mu mam dat aby sa vykakal
28. dec 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj marolinko, aj karolinke sa to obcas stane, ja jej davam bud susene slivky, alebo hrozno a samozrejme veeela vody. A na 3 den sa zatial vzdy vykakala. :wink: Ak sa nevykaka dlhsie ako 4 dni, sla by som na pohotovost, tam to riesia najprv prehanadlom a ked nic tak "chirurgicky", v podstate mu to lekar, "vytiahne rukou" :unamused:
28. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky tonicka, moj to ma po 1x a bojim sa onho, idem mu dat to hrozno on ho miluje tak snad ho zje aj teraz aj vodu, dam vediet ci to pomohlo.
28. dec 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz mi doktor poradil kvapky hylak forte to je aj na zápchu aj na hnačku /chutovo niesu dobré ale mne zabrali/ ale pametam si že moja mam davala bratovi niake čípky tuším glycerínové ale to by ti poradili v lekárni.
28. dec 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusis sa bat, len ho sleduj, ja som tiez bola nervozna a aj teraz byvam,ked sa jej to stane. :wink:
28. dec 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam sa to niekedy stane....ale vacsinou potom na treti den je to ok...mi pijeme harmancekovy caj a papame vela polievok takze vela vody...pomaha aj ovocie :wink:
28. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marorlinko ak sa nestažuje na bolest a nemá mafuknuté a tvrdé bruško tak to nieje katastrofa.Ved rastie a zjavne niečo podrástol a aj črievka mu rastú tak sa nediv.Vela vody a ovocie.Ja som synovi robila ovocné bomby(môj názov :grinning: )5 druhov som odštavila a vypil to od smädu.Tak a potom čo sa dialo ani nepíšem. :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky kocky, dneska rano s auz vykakal, som bol astastn ajak blcha, on papa vela ovocia on ho miluje aj pije vkuse daco,som rada,ze uz mal stolicu,diky vam za rady naozaj.
29. dec 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marorlinko, velmi sa tesim, super sprava :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis.. :wink:
29. dec 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby teraz mam ja pre istotu s malym problem ze uz je 4den a este nekakal :frowning2: papa ovocie ale nechce mi vela pit tak ja neviem co s tym?myslite ze je vhodne mi strkat teplomer do zadocku a skusat ci sa nevykaka?inak nervozny nieje a ma vetry ale som s toho nervozna..poradte..mozno to bude tym ze som mu davala panadol baby lebo mal teplotu?
8. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanja,ako?bolo odvcera?treba pittekutiny a u nas zabera slivkova stava-normalna z kompotu,harmancekovy caj
9. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanja moze byt, ked je teplota, tak ta dehydruje, tak je problem aj s kakanim, davaj mu aj po glgoch :slight_smile: a skus tie susene slivky
:grinning:
9. jan 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja preferujem teply sedavy kupel-v ramci kupania.Posedi asi tak polhodiny a potom sa mi stale do polhodinky vykaka.Skus to :wink: Vraj sa vtedy creva pohnu :slight_smile:
9. jan 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
urcite nie je dobre stale davat teplomer do zadocku, moze sa tym natrhnut konecnik. ked tak, ho aspon troska naolejovat
9. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vcera v noci sme kakali :sweat_smile: :slight_smile: stale davam malemu dost pit aj ked niekedy odmieta tak aspon dzus ten neodmietne :slight_smile: ale casto mu robim harmancekovy caj a papa vela polievok co su tekutiny.teraz ked je prechladeny tak mu davam aj 3taniere polievky do dna ...kakko stale nedavam teplomer do zadocku a ani ked meriam teplotu,a osobne si myslim ze natrhnut nemozes nic,teplomer ma hladky zaobleny koniec a samozrejme olejujem ked uz ma nic ine nenapada ako skusit sa vykakat :wink:
10. jan 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,moja kamoska tak urobila svojej dcere "zavislost"-to s tym teplomerom-a teda dlho sa bez toho nevedela naucit :unamused:
a zas segrin tiez mal taketo problemy s kakanim-dokonca istu dobu bol len na klystiroch :frowning2: a potom mu zistili celiakiu
10. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nebol nikdy problem s kakanim.Teda myslim ze raz-ale to pomohla stava zo slivkoveho kompotu.Na striekacku do pusinky....
Kamoskin syncek mal raz zapchu a tak tlacil az mu popraskali zilky na lickach-chudiatko :frowning2:
teplomer nie
aj ten sedavy kupel moze byt pravda.my stale vysedavame
10. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura suhlasim na teplomer si dietatko rychlo zvykne,moj maly si na neho nezvykne lebo nema kedy...iba v krajnej nudzi a to som skusala mozno 5krat za 17mesiacov a s toho sa mu podarilo na teplomer vykakat asi 2krat
10. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som poradit co stym ak moja 5 mesacna dcerka nema stolicu uz vyse tyzdna, pomaly to bude uz 2 tyzdne :astonished: je plne dojcena a aj lekarky som sa pytala, vraj je to normalne ak je len na ciciku. Skusala som cajik na brusko, ale nafuknuta nie je a aj vetry ma riadne. Hybe sa dost, aj s nou cvicim, davam ju na brusko casto, uz neviem co s nou a pomaly mam z toho depky :frowning2: Je to ozaj normalne? Dakujem
12. nov 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.poradte my prosim...moj maly už 4 dni nekakal :frowning2: má 2 a pol roka .už neviem čo mám robi´t...vobec žiadne ovocie nechce jesť,ani polievku :frowning2: pije vela ale jesť nechce nikdy... :frowning2: už niekedy nemám na to nervy,stále len prosi´t aby už jedol ale aj tak nechce vobec nič,niekedy celý deň pije len raz 2dc kakao a to je všetko...a teraz nevie ani kakať.
4. máj 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok