Nemáte skúsenosť s fliačikmi na líčkach dieťaťa ?

jonka23
4. dec 2019

Ahojte, dcérka má na ličkach, také divné fliačiky, dokt. Povedala, že ona nevie čo to je!! Že mám skúsiť holtovú masť!!
Nemá niektorá podobne skúsenosti!??ďakujem!

hivanik
4. dec 2019
dextella14
4. dec 2019

@jonka23 pravdepodobne seboroicka dermatitida
Skuste zlahunka premastovat kyselinpu mliecnou v cremore - zozeniete v lekarni a nasledne ichtyolova pasta /na recept, niektore lekarne maju aj bez/

jonka23
autor
4. dec 2019

@dextella14 dakujem

katarinka89
4. dec 2019

Vyhodili sa jej to v tejto dobe ako je zima vonku?

jonka23
autor
5. dec 2019

@katarinka89 no neviem to presne povedať ale nekremovala som ju ešte a ešte som začala aj s prikrmami...má to však ozaj len má tvári!
.

marlent
14. dec 2019

@jonka23 moj mal podobne teda ovela horsie velmi mu pomohol krem na odpo koznej ziaja s 3%ureou

jonka23
autor
15. dec 2019

@marlent ....dakujem...nám ten holtov krem veľmi rýchlo pomohol... za dva dni už nemala skoro nič... len problém je že strašne smrdí...a cez den som jej ho davala minimálne, aby si ho nemydlila po celej tvári... teraz bol pár dni pokoj ale už zas vidím, že sa jej jeden robí....len neviem prečo a z čoho zo môže byt!!

marlent
15. dec 2019

@jonka23 u nas na to ani neprisli ze z coho...bol aj na alergilogii ale nic a presne sa mu to urobilo zmizlo urobilo zmizlo prestalo to az ked som ten kram na to dala...reraz sa mu to este vyhodi vzdy ked je chory alebo mu idu zubky