Neocate - stolica

lilly256
13. dec 2021

Prosím tie čo dávate / dávali ste bábätku mliečko neocate . Ako často má z neho stolicu ? Moja má 3 mesiace , od začiatku má problém so zapchou a na gastro jej predpísali mliečko Neocate . Ešte neprišli výsledky ale vraj má alergiu na laktozu . Mliečko pije asi týždeň a pól . A kaka tak raz za 1,5 dňa aj to málo. Teraz nekakala 48 hodín a ani rúrka nepomohla ( samozrejme medzitým má aj feniklový čajik aj vývar z ovsenej kaše)

nely1704
13. dec 2021

@lilly256 neocate je ľahko travitelny , problém bude asi inde. A stolica je väčšinou zelená

lilly256
autor
13. dec 2021

@nely1704 veď práve :/

danielahamar
17. dec 2021

zelenu mal farbu, ale na laktozu je inetolerancia a ovsená kaša ho môže zapekať, kedže je to lepok

kaciato
16. feb 2022

@lilly256 dobrý chcem sa opýtať my máme neocate že je stolica zelená kaša neriešim ale ten smrad je normálne že keď sa pokaka smrdí to nehorazne

danielahamar
16. feb 2022

@kaciato nemá zápal čreva? Ako dlho papa Neocate?

kaciato
17. feb 2022

@danielahamar no už skoro mesiac ale od začiatku to tak smrdelo strašne aj prdy aj stolica kaká každú druhý deň a je spokojný neplače priberá...len to zapácha ako vajcovka

kaciato
17. feb 2022

@kaciato ja ho ale ešte pred každým papanim trocha aj kojim

kaciato
17. feb 2022

@kaciato aj keď prdka to tak zapacha priateľ povedal že to smrdí tak ako keď on jedol sušené bielka keď cvičil na svaly v posilke že to tie aminokyseliny v tom mlieku či čo....tak ja či tiež máte takú skúsenosť niekto. Inak prospieva krásne priberá kde tu pomrnka keď ma vetry ale žiadne vresky a kaká každy druhý deň tmavozelené kasu ani ho nepreháňa ani nemá zapečené...my sme s neocate začali kôli krvi v stolici a doslovnemu striekaniu zo zadku pravdepodobne ABKM +sója+vajcia

lilly256
autor
9. mar 2022

@kaciato áno tiež to dosť smrdí :/ robili jej aj výter .. mala nejakú baktériu , a aj keď sa vyliečila atb, stále to tak zapácha