Nepravidelné dýchanie u detí. Mám zájsť k lekárke?

gabi1612
10. aug 2009

mám dva a pol ročného syna a pri zaspávaní v poslednom čase prestáva na 5 - 10 sek dýchať. potom sa zhlboka nadýchne a tak to opakuje ešte 3X približne. celý čas potom dýcha normálne a pravidelne. má s tým niekto skúsenosť? mám s tým zájsť k lekárke? PORADTE MI PROSíM. 😖

gabrianka
10. aug 2009

gabi tohle je normalni..kazde dite ma nepravidelny dech kdyz spinka...a dokonce to trva dodnes i u me dvou a pul lete dcerky...nekdy si vsimam 😎

barmborka
10. aug 2009

gabi1612 za zeptání nikdy nic nedáš,aspoń budeš klidná,že jsi nic nezanedbala 😉

knobloska
10. aug 2009

Gabi naše malá to dělá taky, řekla bych, že je to normální. Dokonce má někdy ve spaní takové trhavé a mělké dýchání a někdy z toho začne brečet.

gabi1612
autor
10. aug 2009

ďakujem bambulky, ste zlaté. a dík za upokojenie. 🙂

danae
11. aug 2009

To je fakt normální. Až to dvaceti sekund to je zcela v pohodě. Pokud bys byla moc nervózní, doporučuju monitor Angel Care. My měli dlouhou dobu ten nejlevnější (nějak typ 201) a fungoval několik let - pro více dětí - bezvadně. Teď máme nějaký novější typ (300 myslím) a taky super. Jsou mnohem lepší než Nanny, protože si tam nastavíš citlivost tak, aby nepípaly plané poplachy. My žádné plané poplachy nikdy neměli a lépe se mi spí 🙂

jeudi
11. aug 2009

takove tema najdes i v kojencich 😉

kata220
7. feb 2013

Ahojte vsetci mam 1 a pol ročnu dceru ktora viac krat opakovane mala zapal predusiek a velmi stezene dychanie stale sme boli v nemocnici ma nabeh na astmu a imunoalergologička jej predpisala spreje Ventolin a Flixotide dychanie sa jej polepsilo tim ze uz jej tak nepiska na prieduskach ale večer ked spinka tak nema pravidelne dychanie atiež jej vynechava budi sa stoho a place kazdy den sa to opakuje aj 4 krat cez noc bola som aj u lekarky vravela ci sa jej nieco nesniva ale pochybujem otom lebo to ma kazdy den v noci a cez den som si vsimla tak isto som stoho zufala uz ☹ poradte mi 😢