Neustále chorý škôlkar

sarahh28
22. nov 2014

Chcela by som sa opýtat či máte tiež často choré dieťa potom ako začalo chodiť do škôlky?Mám dvoch synov vo veku 4 roky a 2 roky. Ten mladší ešte nikam nehodí...Už tri roky sme každý mesiac chorý vždy sople, kašel, pálenie v krku, niekedy teploty teraz sme mali šarlach. Najhoršie je že to dostaneme všetci no mi dospelý už to znášame horšie...*Dneska som po 3 a pol roka zistila že škôlka je len záťaž nakolko ležim s horúčkou a zápalom mandlí v posteli...a to pred mesiacom bol zas v skôlke iny vyrus... Keď náš syn nechodil do jasli a škôlky bola som chora tak raz za rok. Cítim sa z toho vycerpana a unavena je to stále točiace sa kolečko v škôlke je teraz 28 deti a točia sa tu rôzne choroby....viyusove, infekcne, uz sme mali asi všetko... Po dnešnom dni som si povedala že seknem so škôlkou aa budem s detmi doma a venovať sa im naplno. Spojili by sme to tri krat do tyzdna s lesnou škôlkou a verím, že takto syn nedonesie nič domov... Ako hovorim s manželom dostaneme každe vírusové a infekčné ochorenie máme z toho oslabenú iminitu a uz nas to nebavi... Myslim ze najdôlezitejsie je zdravie a potrebujeme v tomto smere najst inu cestu a dať si velku pauzu od skôlky. Mate aj vy podobny problem?dakujem

doda818
14. okt 2018

Moja 6 ročná sestra mavala taketo problémy s imunitou. Keďže už nastúpila do školy tak naši sa už na zaciatku roka rozhodli zakrocit a teda riešiť to posilňovaním imunity. U nej už to bolo tak ze ATB jej narusali aj napriek uzivaniu probiotik imunitu coraz viac a bolo to coraz horšie čiže nemali na výber veľmi. Ale našťastie je ok, neda sa to porovnať s tým akon to bolo. No a pomohlo jej nakoniec až slavne ospevované pitie aloe a uzivanie aloe vitamínov. Aj lekarka je spokojná konečne a neposiela ich po kadejakých vyšetreniach