Nízka váha ročného dieťatka

muchacc
1. sep 2014

Ahojte žienky moja dcérka má rok problém je v tom že je malička má 74 cm a 7kg podľa doktorky ma máť 9-kg,všetky výsledky ma v poriadku a je zdravunká až nato že jej idú 4-zadné zubky naraz a uz 3-dni mi málo papka ☹ boly sme na gastre a tam nám dali také džúsiky na pribratie,ja už ani nespím tak sa trápim kôli tomu že je drobnejšia boly sme na genetických testov a tam nám povedali že je drobnejšieho vzrastu :-/ a ja sa bojm či priberie a vyrastie v noci ani nespím len plačem kvôli tomu máte s tým niektorá skúsenosť????Dakujem

katarina644
1. sep 2014

@janasim no my sa sledujeme v tolkych ambulanciach, ze nam uz chyba iba ta endokrinologia, dufam, ze tie dvere obideme. ale aj keby sme tam mali vojst nevadi... mame sestnast doktorov, ten jeden nas uz nezabije...

janasim
1. sep 2014

@katarina644 he🙂,chapem,aj mi mame vylety po ambulanciach,ale aspon sme sa po 5rokoch dopracovali konecne k jednej diagnoze,a teraz viem kde vsade som hladala pomoc zbytocne,stacilo navstivit pre nas dve pracoviska:genetiku a endokrinologiu,ak chces napis do ip,co zistili vam

kacena4
1. sep 2014

ahojko pripajamsa k ostatnym maminkam nestresuj mala som tolko deticiek a kazde je ine vela zalezi na genetike a ak ste nie vysoky tak necakaj ze mala bude nejak velmi vysoka a tabulkova napr. ja mam aj medzi detmi velky rozdiel syn je o rok starsi od dcery a je o hlavu mensi. a dcerka ma 4 r vel. 98/104 a 14kg. takze neboj budu chudulinka stihla a nizsia no a co prepac ale ser na svokru nech si keca co chce nepocuvaj ju a jej "stare" 30 rokov nazory na deti a vychovu teraz je to ine nutridrinky kludne davaj malej malej mliesto kakaa ci mliecka rano ale su dost "huste" a nic ti okrem nich nebude chciet jest tak s tym rataj aj moje jedno dieta ich jedlo aj ja chvilu ked som bola chora s vahou 39kg takze ju potom uz netlac s inou stravou ale o chvilu neskor a skor nieco lahsie napar. ovocie zeleninu je to ako hlavny chod ten nutridrink ci co ste to dostali na pribratie
drzim palceky a neboj ona sa v puberte vysvihne

muchacc
autor
1. sep 2014

@kacena4 Daujem pekne ako čítam že aj iné detičky sú také mini tak už som kľudnejšia o 100% 😀

kacena4
1. sep 2014

@muchacc deti su rozne, mala som aj male deti aj velke deti, teraz mam dieta s vahou 10kg pri 9 mesiacoch a poviem ti je co nosit 😀

kacena4
1. sep 2014

@muchacc vies ked mas mensie dieta ako v skutocnosti je jeho vek tak si ludia myslia jeeej aky je sikovny na svoj vek 😉 ale ked mas dieta ktore vyzera na 1,5 - 2 roky ale este ma len 1 rok a musis kazdemu vysvetlovat preco nechodi ..... je to nieco podobne 😀 😀 😀 a obcas to lezie na nervy trosku viac lebo ty moze dufat, ze dorastiete, ale ja toho mojho nescvrknem proste hned na mna kukaju ze cim ho prejedam 😉 😀

1ivanka1
1. sep 2014

@katarina644
@janasim baby ak chcete a este tam nieste mozte sa aj vy pridat do skupinky Mame doma trpaslika...

dewyn
2. máj 2019

@iingridka mozem sa opytat, vy ste boli na gstre v Nitre? aj VAm brali krv, ci nakoniec Dr. usudila ze ste v pohode a poslala vas domov? my mame ten isty problem.