Nočné pocikávanie sa 4,5 ročného chlapca

mojka2310
16. okt 2012

malý ma 4,5 roka a už sa mi v noci nepopiškával, teraz sme mali doma problémy a malý sa zasa počúrava aj ked mám pocit že naše hádky nevnímal, vačšinou bol u babky, snažíme sa k nemu byt milí a nič už neriešime, ale nič sa nezmenilo, neviem mám niekoho vyhladať?

natal12
16. okt 2012

lekárovi zajdi 🙂

natal12
16. okt 2012

ja ked som bola mala som to tiez mala a poslali ma na nefrologiu a urologiu 🙂 a može to mat aj z toho ze boli hadky doma

mojka2310
autor
16. okt 2012

ved toho sa desím, jemu aj predtým trvalo dlhšie kým prestal, ale lekárka mi povedala že do 5r.je to normálne, tak zatial nevidím iné problémy tak dufam, že sa to upraví samo

zuhana2
16. okt 2012

dajte mu vela-vela lasky, potrebuje len istotu, deti vnimaju vsetko-dokonca viac, ako dospeli a hlavne to nerieste pred malym a nehreste ho(netvrdim, ze to robite) skuste byt kludna aj ked mate problemy, bude dobre, nebojte sa

mojka2310
autor
16. okt 2012

@zuhana2 dik, potrebovala som to počuť, aj ja verím, že je to len dočasný stav

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lentuska
17. okt 2012

@mojka2310 Ja poznam jednu pani, co mala podobne problemy. myslim,ze jej syn bol aj starsi uz okolo 5 rokov a pocikaval sa v noci chudacik. Ana mala tiez problemy s muzom, vecne hadky, bol tam alkohol a tak a vycitala v jednej knihe o prirodnom liecitelstve bylinky ale aj , co bolo pre nu rozhodujucim momentom, ze to je doslova z knihy vycitovane: " z problemov v rodine, hadky, sposobuju u deti, hlavne chlapcov nocne pomocovanie". Teda psychika.... ako to precitala, zbalila veci a odisla od muza, rozviedla sa (bola s nim iba kvoli akoze detom, myslela si ,ze rozvodom by ich rozrusila) a ukazalo sa,ze to bolo presne naopak. Ako odisla, maly sa jej prestal pocikavat.... takze mozno netreba chodit ani po doktoroch.....tym nechcem povedat,ze mas odist od muza alebo co, neviem ake problemy riesite, ale skuste sa pred tym malym ovladat a nehadat....my si myslime,ze deti to nevnimaju, ale to ich podcenujeme, vnimaju az moc!!!

mojka2310
autor
17. okt 2012

@lentuska vela vecí mi príde povedomých, vzdy som sa snažila nehádať pred detmi, radšej som sa stiahla, ale teraz to bolo vázne a neovládla som sa, napriek tomu, že v tom čase maly trávil veľa času u babky aby sme si tomohli vydyskutovať, tak som prekvapená koľko z našich rozhovorov pochytil. Vlastne prvé čo ma napadlo, ked sa to začalo, že asi je to z toho. Teraz sa snažíme aby to fungovalo a vytvorili mu pekné prostredie. Dúfam, že to bude OK, inak svokra už bola na nejaké bylinky čo ani nevie ako sa volajú a ide "čarovať" 😀 , tak ju nechám, bude sranda. Ale dik za oporu.