Nočné pomočovanie 6 ročného

trevor15
13. sep 2021

Zdravím, je tu niekto komu pomohli nejaké voľnopredajné lieky, kvapky, bylinky pri nočnom pomočovaní? Syn má 6r. A v noci sa pomočuje. Na nefro mal všetky výsledky dobré. Ďakujem🙏

andrea_prestastna
13. sep 2021

@trevor15 psycholog ale nejaky dobry s recenziami

gianna
13. sep 2021

@trevor15 nefrolog nedal ziadnu liecbu? pomocuje sa stale od malicka? alebo mal suche obdobie a zacal sa pomocovat?

trevor15
autor
13. sep 2021

@gianna Pomočuje sa od malička, nedal liečbu , len nepiť vodu na večer a pod. Nechcela mu dávať ešte lieky,. Môže mať na to vplyv dedičnost( pár bratrancov malo pod.problem.) ale nejak to neriešili, kym to neprestalo.. chcem to aspon nejak zmierniť ak existuju nejaky sirup al. Podobne

gianna
13. sep 2021

@trevor15 a dokedy povedal, že je to ešte ok? Máme ten istý problém, tu psychológ nepomôže 🙂

mattkapd
13. sep 2021

@trevor15 ja som sa pocikavala do 9 rokov..mala som tvrdý spánok.. Vybrali mi nosné mandle a pomocovanie v noci prestalo.. Už neviem aky to malo medzi sebou súvis..

zuzanaete
13. sep 2021

Da sa zmiernit prisnym pitnym rezimom (podvecet obmedzit pitie). Ale nocne pomocovanie je zalezitost hormonov. Telo musi zacat produkovat spravny hormon v potrebnom mnozstve. Treba len vydrzat alebo sa dozadovat hormonalnej liecby u lekara. Tej sa lekari snazia vyhnut.

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trevor15
autor
18. mar 2022

@mattkapd tiež má veľmi tvrdý spánok.... a nosnú mandľu má mierne zväčšenú, už som čítala niečo o spojitostí nosnej mandle a pomočovania

trevor15
autor
18. mar 2022

@zuzanaete snažíme sa to obmedziť po 18.00 Nepije už, len výnimočne, tiež som chcela najprv vyskúšať niečo prírodné , ak niekomu niečo pomohlo ...