Novorodenec - otvorené ústočká

03katka03
9. jan 2018

Ahojte . Chcela by som sa poradiť . Mám skoro mesačného chlapčeka. Keďže som mala ťažký pôrod a musel byt hneď od začiatku na pozorovaní v inkubatore už od vtedy zaspinkáva s otvorenými ústočkami. Ale dýcha noštekom. Nemá niektorá mamička z vás s takým skúsenosť ? 😔 Upraví sa mu to odstupom času ? 😔 ďakujem 😊

aduska121
9. jan 2018

Ahoj inokedy to nemava? Pri zaspavani to mal aj moj syn cca do 3 mesiacov

03katka03
autor
9. jan 2018

@aduska121 inokedy nie len keď zaspáva a keď spinka

luna116
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduska121
10. jan 2018

@03katka03 tak myslim ze mu to tiez behom par dni vimizne..alebo sa skuste poradit s dr ...dajtr vediet potom ☺

jarka_201
10. jan 2018

moj chlap ma skoro 30 a inak ako s otvorenymi ustami nespi 😬 to je nejaky problem, ked miminka maju otvorene usta ? 🙂 aby som si to vedela odsledovat 🙂

mon8821
11. jan 2018

Môj ma 2,5mesiaca a tiež niekedy spí s otvorenými ústami. Hlavne vtedy ich otvorí ak tvrdo spí a vypluje cumel. Tiež dýcha nosom.

katka1981
11. jan 2018

@jarka_201, ano u deti to problem byva hlavne ked dycha ustami, vacsinou je problem velka nosna mandla. Ja mamicku chapem, tak sa boji, zistuje.

deginko
11. jan 2018

Ja si myslim,ze je to uplne ok,moja to robila tiez v tomto veku a vobec ma nenapadlo,zeby to mal byt problem,teraz ma 13m a uz to nerobi...iba obcas,ked ma fakt tvrdy spanok,ze bola moc unavena...inak je to ok neboj 🙂hlavne nehladaj za vsetkym nieco lebo sa z toho zblaznis...ja som takto zo zaciatku diagnostikovala malej otras mozgu,astmu,nadchu,a nvm co este...chvalabohu som sa potom uvefomila a prestala si tak vsimat..lebo bohvie co by som jej este diagnostikovala..inak je uplne zdrava a ani raz chora nebola,tym chcem povedat,ze sleduj si dieta to je jasne 24h denne,ale neprehanat...