NÚDCH Bratislava - chirurgické oddelenie

ludanis
7. sep 2021

Ahojte maminky, chcem sa opytat, ci ste bola niektora na NUDCH na chirurgickom oddeleni. My ideme v Oktobri prvykrat na dvojtyzdnovu hospitalizaciu a chcela by som vediet, ako vyzeraju izby a ci mi neviete poradit ako je to so stravou, ked mala ma 11.mesiacov, ci jej mam aj nieco zbalit, alebo oni jej daju. Proaim aj cenu nadstandardu ak nahodou viete, cez stranku mi to nejde otvorit. Dakujem ❤

simsalabim
8. sep 2021

@ludanis Bola som tam cca pred rokom a pol, ale iba 1 noc. mam pocit, ze oddelenie sa deli na mensie a vacsie deti - my sme boli u vacsich. Izby su nemocnicna klasika, 3 postele, 2 izby sa delia o starsiu povodnu kupelnu. Na chodbe je zrekonstruovana nova. matky spia na izbe matiek, niekektore maju rozkladacie lozko pri dietati. Jedlo samozrejme dieta pocas hospitalizacie dostane, ty nie. No na prizemi su 2 bufety, kde aj varia. O nadstandarde nic neviem... personal - oproti inym oddeleniam su naozaj taki "masiari". Dcera tam (s ludmi) nebola spokojna.

marianna_peskova
8. sep 2021

Ja len doplním, že nadštandard stojí 20€ na noc.

lenull103
8. sep 2021

@ludanis my sme tam boli hospitalizovaní na 2x..stále sme si brali nadštandard,keď to bolo možné.lebo ostatne izby sú tam presklenné,čiže keď nejaké babo spi v noci pri svetle alebo ho mamka prevaľuje,svieti to na celé oddelenie a my sme nedokázali spať.jedlo dieťa dostane,ako bolo písané vyššie..pýtajú sa na to,čo už je,či potrebuje mixovanú stravu alebo aké veci..vy si tuším viete objednať stravu,ale pre tu treba ísť tuším dole do jedálne.ja som stravu nemala,keď syn spal,odbehla som si stále do bufetu.máte tam aj kuchynku na oddelení,niečo si tam viete prihriať.my sme s personálom boli veľmi spokojni,až na 1 sestričku.inak sa s každým dalo dohodnúť,sestričky boli milé a dr tiež.myslím,že to je o prístupe aj nás k ním a opačne.

farkaska
8. sep 2021

@lenull103 dobrý deň a ten nadštandard sa kedy a kde nahlasuje prosím. Zajtra ideme na vyšetrenie a tiež nas neminie hospitalizácia.

lenull103
8. sep 2021

@farkaska ja som hneď objednala nadštandard,keď som vedela termín,kedy ideme.radšej skôr ako by mal byt plny.alebo sa nám stalo,že sme tuším 1-2 noci boli na normálnej izbe a keď sa uvolnil,sme sa presťahovali

ludanis
autor
10. sep 2021

@lenull103 uz som si zarezervolala aj ja 🙏 je to lepsie aj na tu psychicku podporu urcite

ludanis
autor
10. sep 2021

@lenull103 uz ste si vybavili? Prepacte, az teraz som si pozrela, stoji 35 eur na noc a objednava sa u veducej sestry, ja som volala na toto cislo, bola neskutocne mila ❤ +421 2 5937 1349 najlepaie objednat, co najskor