Nutrilon, riedka stolica a následné nekakanie

bobana297
31. máj 2019
Ahojte vsak pisem tu stale jak telatko ale ked si neviem pomoct a nepamätam si uz 🤦‍♀️🤦‍♀️ krpec ma 5 tyzdnov mame len nutrilon. Do predvcera som riesila riedku stolicu a castu a teraz uz 3ti den poriadne nekakal. A ked tak len trosku a je to ako plastelina. Mame aj herniu (pruh) ktory zatial len zatlacame. Ale som nestastna lebo si nevie poriadne ulavit a brusko ako kamen. Ani rektalka ani teplomer s olejom nefunguje. Neviem ci preto, ze ma poskodene nervi vo zvieravi a neciti to alebo ja neviem. Cim mu pomoct nech sa vykaka redsie?
mata.g
31. máj 2019
@bobana297 odporúčam mliečko France Lait .. moje obe deti ho pili od začiatku a mladší ešte aj teraz pije trojku. Nikdy nezapieklo, nikdy neprehnalo, u mňa maximálna spokojnosť. Skúšala som aj Nutrilon aj Sunar a katastrofa... Ešte Beba sa mi pozdáva. Na bruško feniklovy čajík a dáku mastičku čo podporuje pohyblivosť v brušku, v lekárni vám poradia
sapetka
31. máj 2019
@bobana297 nutrilon nie je dobre mlieko, zapekane z neho. Odporucam hipp ma v sebe prebiotika a probiotika
kikush_ek
31. máj 2019
Aj moj mal problemy po nutrilone, hipp odporucam aj ja a este kremik v lekarni ,,pupik,, sa vola, masirovala som a do par minut sa vykalal aj vyprdkal 😊
mata.g
31. máj 2019
@bobana297 probiotiká si môžete kúpiť aj samostatne BioGaja kvapky alebo ešte je možnosť podať Espumisan alebo Sabsimplex
jaja23
31. máj 2019
My máme tiež nutrilon, môj ma ale už 11 mesiacov. Mame ho od začiatku. Pije malý aj vodičku popri mlieku? Cvičíte s nožičkami? Maly od narodenia papa probiotika z Dr. Max volajú sa ProbioMaxik, obsahujú to, čo biogaia tuším a všetko ôk. Sú lacnejšie, ale zaberali super. Držím palce.
bobana297
autor
31. máj 2019
@jaja23 ano vsetko toto mame a aj cvicime este aj vojtovku takze tam sa dobre pojeduje
malinajahoda
31. máj 2019
@bobana297 aký Nutrilon pijete? Ten AR?
1vanessacard
1. jún 2019
@bobana297 Ahoj, nám pomohlo probitikum a zároveň prebiotikum dofi infants ultra...poradila mi to magistra v lekárni veľmi dobre účinkuje pri hnačke ,ale aj zápche , je to prášok a rozrobit ho v teplom mlieku a tak podať dieťatku, je to od 0 - 5 rokov...po týždni užívania už sa všetko upravilo a podávame ho aj naďalej...je tam aj odmerka pri Alena, my sme podávali 2x denne po pol gramu...
daska1991
1. jún 2019
@bobana297 my sme tiez používali Nutrilon a mali sme taký istý problém ako vy ,,pupocny pruh a stále problém kakať ,, prešla som na mlieko HiPP combiotik a konečne sa to trošku zlepšilo kaká každý druhý deň a sám ... No pri nutrilone som bola zúfalá a musela som siahnuť po glycerinovych cipkach aby mal konečne aspoň akú takú stolicu
daska1991
1. jún 2019
@bobana297 veľmi nám pomohli aj kvapky probiofix ,sú trošku drahšie ale stojí to za to
simona92101
2. jún 2019
Nasu tiez po nutrilone zapekalo,nekakals aj 5 dni.presli sme vsemoznymi mliekami,az nakoniec France lait comfort trosku upravil,kaka raz za den.avsak mlieko zarabam do kamilkoveho cajiku.vsetky probiotika a Dcko ju zapekalo aj fenyklovy caj robil šarapatu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli