Obklady proti kašľu

16. dec 2022

Ahojte. Chcem sa spýtať čo sa obkladov proti kaslu týka,na hrudník,na hrdlo,či už teplý s masťou,alebo priesnitzcov... Všade čítam že sa nemajú dávať keď je teplota.ja som dávala bežne malému aj pri teplote keď som o tom nevedela... A teraz som ostala vahava. Ale ten kašeľ sa už nedá počúvať,malého z neho už dávno na vracanie a boli ho z toho brusko. Cibulovy,tymianovy sirup dávame ale efekt nist. Dávate deťom obklady proti kaslu aj keď teplotuju aby ustúpil kašeľ? Dookola to isté,dusivy stekavy kašeľ,hrdlo ho neboli ani nemá zapálené,ale teplotuje,stoptusin ani iné srandy nezaberajú a nechcem dávať fenistilove kvapky..... ďakujem

kimina21
16. dec 2022

A robili mu vytery z nosa a hrdla,lebo nase deti to iste a maju hemofila

autor
16. dec 2022

@kimina21 pred mesiacom mal vytery mal streptokoka,atb vybral a teraz po troch týždňoch zas. On má ale už od malého bábätka streptokoka stale a vždy pri oslabenej imunite robí šarapatu. Čiže nebezim kôli tomu po atb lebo by sme ich mali každú chvíľu a teraz má sople aj tak priesvitné.

zabka79
16. dec 2022

Ma dychanie ciste? Pocuvala ho dr?

kimina21
16. dec 2022

Ja davam obklady,ci teplota,neteplota
Davam bud bravcovu mast alebo kapustny list potrety medom

lb1984
17. dec 2022

Obklady sa nedávajú lebo sa dieťa zbytočne nahrieva iný dôvod tam nevidím. Keď mala mrnava teploty do 38 zabal na hrudník som dala ale sledovala som ci teplota nerastie. Teraz malej pri 39 horuckach hrudník som len mazala. Keď som ju natierala bola taka horúca ze ani ten zabal nepotrebovala. 🤗