Obličkový reflux - ako prebieha operácia?

exskolla
30. okt 2019

Ahojte maminky ...
Prosím viete mi poradiť ako prebieha operácia reflux. Bol nám zistení reflux 3.stupňa. Chcela by som vedieť koľko trvá a ako prebieha operácia a hospitalizácia...ďakujem.za každú radu.

sade88
31. okt 2019

@exskolla ahoj.moja dcera mala az 5.stupna. kam idete na operaciu? My sme boli v BA.

chryse
31. okt 2019

@exskolla ahoj, naša mala reflux 3 stupňa aktívny aj pasivny, zistilo sa to keď mala pól roka a nikto nespomenul operáciu. Pól roka bola na večernej dávke atb a po pól roku kontrolná cystografia a reflux tam už nebol. Mne bolo povedané že operuje sa až od 4stupna.

chryse
31. okt 2019

@exskolla skús sa pridať do tejto skupiny, tu ti Maminy isto poradia Nefrologické problémy u detičiek (pyelonefritída, dilatácia dutého systému, reflux atď.)

exskolla
autor
31. okt 2019

@sade88 no nam teraz na to prisli. U nas ze medzi 2a3 stupňom. Tak neviem ako sa bude ďalej postupovať. Asi pôjdeme ešte na dajaký vyšetrenia do BA...

exskolla
autor
31. okt 2019

@chryse ďakujem.za pomoc

exskolla
autor
31. okt 2019

@chryse no super...sa mi veru ulavilo

sade88
1. nov 2019

@exskolla ja ze uz idete na operaciu ked sa tak pytate.budete sledovani a ked sa to zhorsi moze dr.rozhodnut o operacii.

denisa2019
1. nov 2019

@chryse Ahoj, prosím, ako by som sa do tej skupiny dostala - Nefrologické problémy u detičiek. Nenašla som takú skupinu, Ďakujem.

chryse
1. nov 2019

@denisa2019 musíš si najst v súkromných skupinách ale musíš hľadať cely názov Nefrologické problémy u detičiek (pyelonefritída, dilatácia dutého systému, reflux atď.)

denisa2019
1. nov 2019

@chryse Ďakujem.