• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Očkovanie - osýpky, mumps. Mohlo zapríčiniť hnačku?

25. októbra 2008 
Chcela som sa vas opytat, ci moze suvisiet hnacka ako neziaduca reakcia po tomto ockovani?Vdaka :confused:
23. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,dr.ta mala na to upozornit. :wink:
23. okt 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ona ma upozornila na kadeco ine, len nie na hnacku....zatial kazde ockovania co sme doposial absolvovali, tak sme mali bez akejkolvek reakcie :unamused:
23. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme ji taky měli a moje Mudra řekla, že to jako reakce na očkování určitě není..tak kdo ví, kde je pravda :frowning2:
23. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to očkování v 15 měsících - zarděnky, příušnice, spalničky?
23. okt 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem našla tohle:
http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm
dole jsou nežádoucí účinky :confounded:
23. okt 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka ja si myslím že to nebude reakcia na očkovanie.kedže tato latka neprechadza cez žaludok tak by to nemalo robiť hnačku a včera som preluskala aj nejake knižky doma a nikde som nenašla takýto vedlajší učinok.neidu jej stoličky?alebo nemohla by mať teoreticky nejaku virozu?teraz su dosť rozšírené :wink:
24. okt 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvapomoc - no v tom odkaze, co jsem včera dávala, průjem jako nežádoucí účinek je, ale je označený za méně častý :sweat_smile:
24. okt 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej všimla som si a ono zas každe dieťa je ine,možno naozaj to bolo z toho,ťažko povedať,lebo teraz je naozaj aj take obdobie ked su velmi rozšírene aj črevne virozy tak to sa potom ťažko rozlišuje.každopádne by som asi zavolala doktorke.
24. okt 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vam pekne babenky.Dnes sme to odhalili-vysiel nam ocny zubok :sunglasses: ....a hnacka trvala len vcera, dne suz je ok/klop-klop/ :wink:
24. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super junovka :slight_smile: a bola mala aj moc zla?očne zuby vraj dosť bolia aj mojho syna vtedy prehanalo aj bol jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prvapomoc, ona uz pofnukavala dost dlho, teda paru tyzdnov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a vzdy len by sa na rukach nosila :unamused:
24. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - tak super :slight_smile: a co jsou to očné zuby? :sweat_smile:
25. okt 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jabber, to je treti zubok vlavo hore aj dole, tak isto treti zubok vpravo hore aj dole :slight_smile: :wink:
25. okt 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - aha, díky :wink: :slight_smile: u nás jsou to špičáky
25. okt 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok