Odstránenie vírusovej bradavice na vnútornej strane chodidla

viera
16. sep 2018

Prosim Vas má niekto skusenost s odstranenim virusovej bradavice(alebo aj viac)na vnutornej strane chodidla, alebo podobnom citlivom mieste?Syn uz ich ma cca 5(1velku a okolo 4male), boli sme aj u dermatovenerologa a povedal, ze najlepsie odstranenie je to tekutym dusikom. A nemusi to zmiznut po tom dusiku-hned.Mozno bude treba aj viackrat vypalit tek.dusikom. Syn je futbalista. Ma casto treningy,jedine vypalenie cez prazdniny...Kolko Vam trvalo, kym sa vypalenie zahojilo a ako dosiahnut rychlejsie zahojenie? Alebo poznate inu lepsiu alternativu na taketo virusove bradavice? Mali ste nejake komplikacie popri tom? Dakujem za odpovede.🙂

sissy27
16. sep 2018

@viera podporiť imunitu, u dcéry sa mi osvedčila hliva ustricová. Podotýkam žiadne zdravotné problémy nemala, žiadne sople, prechladnutie, nič.
Mechanické odstraňovanie kadejakými vodičkami z lekárne neúčinné, dusík som nechcela (viem ako to bolí). Po cca týždni užívania hlivy začali miznúť, po 2 týždňoch ani stopa. Bez bolesti. Po nejakom čase sa objavili znova, opäť som jej dala tabletky hlivy, za pár dní boli preč. Odvtedy sa neobjavili.

viera
autor
16. sep 2018

@sissy27 To myslis vazne?Aku hlivu ustricovu pouzivas?Z lekarne tabletky-das mi nazov prosim?...(Inak aj v Cechach od Terezie Company-tam je tiez hliva ustricova...)No on ma praveze velmi dobru imunitu...Lekar povedal, ze to mohol hocikde chytit pokial sem tam beha bosi(cez toto leto mu to vyrasilo)...

alasea
16. sep 2018

Ja som mala takuto bradavicu na vnutornom stehne a po vypaleni mi odpadla za cca 2tyzdne. Trosku ma to stipalo prvy den a potom uz nic. Ani som neverila, ze odpadne, lebo podla mna to stale vyzeralo rovnako. Po odpadnuti ziadne hojenie, koza pod tym je uplne ok.

culia1
16. sep 2018

Mne bradavice vypalovala kozna na niekolkokrat dusikom... bola to bolestiva tortura a to som mala okolo 20 rokov. Synovi (6r.) som nasla jednu obrovsku na prste na nohe, poctivo sme kazdy den natierali Duofilm-om, smirglovali, korene vytahovali pinzetou, do 2 tyzdnov sme to spolu zvladli.

sissy27
16. sep 2018

@viera úplne vážne 🙂 bradavice sú vírusového pôvodu, podobne ako herpes, takže mechanické odstraňovanie nerieši problém. Aj dcéra má inak imunitu výbornú (klop klop klop), raz za rok nejaký sopel a to je všetko, a to má 15 rokov. A kúpila som presne tie, čo spomínaš - CZ firma Tereza.

viera
autor
16. sep 2018

@sissy27 Napises mi prosim do ip, ktory presne produkt z toho?Ma tam viac z hlivy ustricovej...Dakujem.V

mpg
16. sep 2018

@viera Manžel mal podobný problém a aj mu to odstraňovali a stále sa mu to znovu vracalo, tento bol na dovolenke na kúpalisku na Podhajskej a keď sa ztadiaľ vrátil čudoval sa, že to už necíti, ani mu to od júla ešte nenarástlo.

sissy27
16. sep 2018

@viera iba tá klasická čistá hliva v kapsulkách (tabletkách), bez ďalších prídavkov. Ale ani tie nemusia byť zlé, len som neskúšala.
Pohľadám link a pošlem do správy.

0silvia0
16. sep 2018

@viera manžel to mal na nohe 20 rokov, jemu hliva nepomohla. Ani vypaľovanie dusíkom. Z lekárne sme objednali Acetocaustin, ten pomohol nadlho, ale znova sa to vrátilo. Skúsil ešte lapis-tyčinka na bradavice, potieral denne až to konečne navždy odpadlo.

mihula
16. sep 2018

ja som mala bradavicu na pate,dusik nepomohol,koren zostal a este viac sa rozrastla.Odstranovali mi na chirurgii bradavicu aj s korenom a kedže sa pata nedala zosit,tak som mala dva mesiace velký problem s otvorenou ranou.

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulica
16. sep 2018

Mala som presne na nohe na prste jednu velku bradavicu a okolo nej sa mi zacali robit niekolko mensich. Skusala som hocico mala som mozno 13rokov max. Nic mi nepomahalo. Viem ze toto sa nebude pacit nikomu ale poviem ako som sa jej zbavila. Poradila mi to starka ale ja som odvtedy bradavicu nemala. Nahriala som si hrubu ihlu nad zapalovacom a tu najvacsiu bradavicu som si vypalila vypichla alebo vyoperovala skratka neviem ako to mam opisat bolo to hrozne neprijemne ale vybrala som ju von zeravou ihlou😅 chcela som aj tie mensie ale som uz nemala gule na to. Co ma prekvapilo bolo to ze tie mensie bradavice mi proste same zmizli casom. Urcite vam to pride drasticke a hrozne ale tak spravila som si to sama cize take priserne ako to znie to nebolo 😅☺
@viera

stankadu
16. sep 2018

ja som dcére dávala na bradavicu kôru z citrona namočenú 24 hod. do octu. Síce zmizla, ale vrátila sa jej. Asi skúsim tú hlivu, lebo mi vraveli, že to treba ja zvnútra "preliečiť".

lubik87
16. sep 2018

Ahoj daj si predpísať verumal myslím je to taky ako keby lak a dávaš na bradavicu aspoň 2 krát za deň kvapku necháš uschnúť a funguje s .je to bezbolestne malý mal na prsteku na nohe dosť veľké aj 4 MM po 2- 3 týždňoch to odpadlo samé 🙂

jana_eyre
16. sep 2018

prave s tym bojujem s dcerou.. ma jednu velku na nohe, palceku.. koznu mame susedu- ta jej to troska vypalila dusikom a mam dalej pokracovat v podavani bud koloidneho striebra, alebo duofilmom.. ja davam duofilm - okolie nariem kalcipvou mastou a na bradavicu kvapnem.. zalepim a tak ide spat.. ponozky mam prat v antibakteriovom gele z dmky a raz za tyzden po kupani oskrabat kameninovou pemzou.. ona sama povedala, ze to je na dlhe lakte a odstranenie trva dlho..

lubik87
16. sep 2018

@jana_eyre nech vám.predpise verumal nám do 3 týždňov odpadla bradavice 4 MM široká a hĺbka asi rovnako .scernalo a odpadlo 🙂

0silvia0
16. sep 2018

@lulica to je teda sado maso 😲

lulica
16. sep 2018

@0silvia0 no to hej.. ale bradavice odvtedy nemam vlastne ono to ani nebolelo iba to bolo dost neprijemne.. a co som mala robit rodicia boli na oar mesiacov prec ja sama u starkej ☺ dobre poradila ale... no co mala som 13 a zmakla som to co chcete viac 😂😂😂😂

jaaty
16. sep 2018

@viera Dcéra mala bradavicu na palci a 2 na chodidle na nohe. Jediné, čo pomohlo, bol tinktúra z lastovičníka. Len som potierala cca 2 týždne denne každý večer (ak sme nezabudli 🙂, tak aj ráno) a bradavice úplne zmizli. Možno to nebola narýchlejšia cesta, ale určite bezbolestná.

jaaty
16. sep 2018

@jana_eyre Duofilm som tiež skúšala, ale vôbec dcére nepomohol ☹. Skús ten lastovčník.

ludmila73
16. sep 2018

@viera jednoznacne odporucam "babsky"liek, inak sa ich nezbavite, len si ich vas syn rozsiri o celom chodidle. ale zacnem od zaciatku. chodime s dcerou casto na krytu plavaren, predpokladam, ze tam "chytila" pliagu o ktorej pisete na chodidle. postupne boli s jednej tri. vyskusali sme od duofilmu, lastovicnika, dusika a inych svinstiev vsetko...a nic nepomohlo. spomenula som si na recept mojej uz nebohej mamky, ked moj brat pracoval v pivovare a pri styku s kvasom sa mu vyhadzali po rukach bradavice. presny postup som nasla na nete, nebudem ho teda opisovat, len dokoncim, ze sme sa za pomoci tejto procedury raz a navzdy bradavic zbavili. dve scerneli a zmizli skoro okamzite, ta posledna tretia (povodca) mala uz hlboky koren, zmizla az po mesiaci a pol bez opakovania procedury. koru sme teda prilizili iba raz a bol pokoj! odporucam ak sa rozhodnete vyskusat, urobit to v piatok vecer, dcera mala 1-2 dni citlive chodidlo, aby to syna nebolo, jeden vikend moze obetovat 🙂. a este aby som nezabudla, dcere som chodidlo osetrila ako sa ise na nete a nohu-chodidlo som na noc este zabalila do igelitu aby sa tam nedostal vzduch (tak to aspon robila moja mamka). drzim palce nech sa ich zbavite c najskor! a tu je postup: https://www.harmonynature.sk/n/bradavice-ako-sa...

jana_eyre
16. sep 2018

@lubik87
@jaaty super, dakujem baby, asi teda zmenim..

ludmila73
16. sep 2018

@viera a este jedna vec, ked citam nazory ostatnych dievcat...bradavice su sice virusove ale prenasaju sa logicky dotykom. moja dcera nebyva vobec chora, ma perfektnu imunitu, v skole boli kiahne a ona jedina ich nedostala. clovek nemusi mat okrem nich ziaden iny zdravotny probem...

lubik87
16. sep 2018

@jana_eyre fakt nám to.pomohlo 🙂

viera
autor
17. sep 2018

@jaaty Duofilm aj my a nezabralo....Skusim aj hlivu...

viera
autor
17. sep 2018

@jaaty ESTE odkial si tu tinkturu mala?Dakujem za odp.

viera
autor
17. sep 2018

@ludmila73 Dakujem. skusim aj tvoje, lebo tie virusove bradavice su strasne svinstvo...

victtoria1
17. sep 2018

@viera aj mne pomohla hliva,asi 2 balenia som vybrala,mrazenie dusikom neuspesne,ani verumal a dalsie gely.

viera
autor
17. sep 2018

@victtoria1 No presne, tekutym dusikom sa nam nie jedna bradavica vratila, gely detto nepomohli...A presne skusim tiez hlivu a tie 2experimenty co pisali baby hore...