Omega olej u detičiek

28. nov 2022

Ahojte mate niekto skúsenosti z omega olejom u deti? Nejaké skúsenosti konkrétne Zinzino, pripadne ak by mal niekto vyskúšala by som

thereisabear
28. nov 2022

U nás žiadna zmena po Zinzine.

autor
28. nov 2022

@thereisabear ako dlho ste užívali?

thereisabear
28. nov 2022

Už asi 1,5r.

simona20201309
28. nov 2022

Môžem sa opýtať, aku zmenu očakávate? Ja som teraz prvý krát objednala zinzino aj pre deti, ale netuším, ako sa dá overiť jeho účinnosť? Myslíte, že je to len predražený obyčajný olej s dobrou reklamou?

autor
28. nov 2022

@simona20201309 neviem co očakávam, ale zbieram skúsenosti u iných zatiaľ čo som čítala same chvaly...ja som ho tiež len nedávno začala dávať deťom asi mesiac...ale zaujímam sa aj o iné výrobky tejto značky no je pravda ze spolupráca atď strašne drahé.Preto ma zaujíma ci to ozaj pomáha

20erika07
28. nov 2022

Sestra berie 1rok produkty zinzino, neviem co vsetko k oleju, ale ona skrz intolerancii zacala a tvrdi, ze jej to velmi pomaha na imunitu odkedy to berie. No neviem, je pravda ,ze kym nevedela co jej je, tak byvala kazdy druhy mesiac na atb, ma aj kozne prejavy . Akurat ,ze odkedy vie co jej je a mala spravene podrobne testy ,ktore potraviny moze , tak si dava pozor na stravu, tym sa jej zlepsila aj imunita, nie prave zinzinom. Myslim si to preto, lebo ked zhresi a zje zakazane, tak ma aj tak kozne prejavy, crevne, zle sa jej dycha, citi hned dutiny, priedusky , to ma z tych intolerancii. Oni jej dokonca slubovali, az úplne vymiznutie intolerancii, co je uz prehnane si myslim. Ale topiaci sa aj slamky chyta. No aj tak ona vie najlepsie ci jej to pomáha, tvrdi ze ano no

20erika07
28. nov 2022

A aj ona citala same chvály, a myslim, ze je to aj v hlave, ked tomu chces verit tak to bude pomahat, no ved vieme ako funguju myslienky 🙂