Opakovaná hnisavá angína

aimy11
8. aug 2023

Ahojte, prosim nema niekto skusenost a neprekonali ste to v poslednom case? Ja sa trapim aj zo synom (4r) uz 3 tyzdne a vybrali sme 2x atb a hned sa to vratilo. Ja uz atb vraj nemozem, mala som silnu reakciu po zinnate.
Nepomaha mi vobec nic. Na orl som bola s malym dnes a ze mozno mononukleoza tak zajtra ide na odbery ale ja som ju prekonala pred par rokmi tak neverim ze to bude ono. Manzel to od nas vobec nedostal.
Uz sme zacali aj kaslat ale tak cudne ako by sa to drzalo na prieduskach.
Mne uz vcera pichli dexamed a ulavilo sa mi ale dnes mi je opat velmi zle.
A vytery z hrdla a nosa sme mali negativne ale robili nam ich az po prvych atb. Crp do 5. Tiez po atb.
Pripadne ak by sa nasla aj nejaka doktorka budem velmi vdacna za radu.
Dakujem

kollarovci
8. aug 2023

@aimy11 moj syn sa stym trapil mesiac ked dobral atb na cca 5ty den sa mu to vratilo a takto 3 krat🙈ked sme isli dr treti krat zase mu dal atb tretie ale ako sme sa vratili od dr hovoril ze uz ho to prestalo boliet takze 3 atb som mu nedala jeho strasne bolelo ucho a hrdlo takze preslo to znicoho nic ale je pravda ze kloktal slanu vodu mozno ta zabrala.Podla mna je to nieco zmutovane lebo taky isty priebeh malo vela ludi .

aimy11
autor
10. aug 2023

Ja uz mam dost.. nestaci ze to hrdlo boly, teraz sa nam spustila aj nadcha a vykasliavame. Po 3 tyzdnoch choroby. Toto som este nezazila.