icon

Opakujúce sa hnačky u detí: Čo robiť?

avatar
jaruska18
Dnes o 17:38

Ahojte, stretli ste sa s týmto niekto?
8.6.-11.6. mala staršia hnačky
8.6. mladšia
15.6.-18.6. mladšia
A teraz 23.6. zas staršia
Mladšia mala vírusy aj baktérie negatívne zo stolice.
Ďakujem

avatar
thirstymonk
Dnes o 18:14

Hej, to je normalne.

anonym_a52103
Dnes o 18:30

Adenovirus nemate? U nas v skolke velmi popularny. 😆🔫 Aktualne polovica skolky a skoly je doma.

avatar
jaruska18
autor
Dnes o 18:48
@anonym_a52103

Adenovirus nemate? U nas v skolke velmi popularny. 😆🔫 Aktualne polovica skolky a skoly je doma.

@anonym_a52103 mladšia mala vyšetrení stolicu na vírusy aj baktérie, a nič jej tak nenašli tak netuším.
Ešte nechodí do škôlky.
8.juna začali obidve. Jedna na obed, druhá o 2h neskôr. Tak som myslela že niečo chytili spolu. No mladšej to trvalo len to poobedie, staršej 3-4 dní. V pondelok 15.ho zase mladšia začala na 3 dni. Prešlo to. A dnes utorok 23.ho zase staršia.
Oni nikdy predtým hnačky nemavali, staršia má 9,5 roka a mala hnačku raz asi v 4.rokoch.

avatar
xlucia
Dnes o 19:58

treba zacat davat silne probiotika nalacno a aj pocas dna

avatar
jaruska18
autor
Dnes o 20:05
@xlucia

treba zacat davat silne probiotika nalacno a aj pocas dna

@xlucia aké napr?