Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Opakujúci sa zápal priedušiek

jaste
25. jún 2019

Ahojte baby už sme zufali nasa dcera ma stale opaķujuci zapal priedušiek...teraz sme po dvoch antibiotikach už bolo dobre a po tyždni jej naspat piska ma prieduškach.Sme aj na sprejoch.Neviete niečo poradit aby to už prestalo a bol klud..a aby aj jej bolo už lepšie.

ivkazba
25. jún 2019

Ja som síce dospelá, ale mala som zápaly priedušiek niekoľkrát ročne, išla som k pneumologičke a tá mi diagnostikovala astmu. Nastavila mi spreje na astmu a odvtedy mám so zápalmi priedušiek pokoj.

vikusjk
25. jún 2019

@jaste nasa mala kazdy mesiac obstrukcnu bronchytidu od cca dvoch do siestich rokov. Prve dva roky to bolo fakt ze mesacne, potom po trojtyzdnovom lieceni v Lucivnej sa to velmi zlepsilo. Nebrali sme ale nikdy antibiotika, ale kortikoidy Flixotide na zapal a Ventolin na to piskanie. Liecenie pomohlo velmi a tak sme sa snazili chodit do Tatier na predlzene vikendy aj potom, lebo vzduch v ihlicnatych lesoch velmi pomaha. A najviac pomohlo to, ze odisla zo skolky. Alergologick si isla svoje, ze to ma alergie, ale ja som mala odsledovane, ze ona od choreho decka v skolke chytila sople a uz to islo. Odchodom zo skolky bolo vsetko super a teraz v prvom rocniku piskala len raz za cely sk.rok. Ale ak ma sople, nechavam ju hned par dni doma. Musi smrkat a neblaznit sa, lebo ak sa rozkasle a nastekaju jej hlieny, pride zas zapal s piskanim. Inak skusali jej tlacit aj Singular a Montelukast, pri montelukaste mala take nocne mory, ze sa mi bala chodit spat, tak som to vysadila. Ine poradit neviem, sleduj ju, pozor uz aj na sopliky, co je u ineho decka mozno zanedbatelne, u vasej malej nie je, lebo zas tri tyzdne doma... a postupne zistit, co zabera. Drzim palec!

janage
26. jún 2019

Kupele jednoznacne odporucam vyskusat, nam pomoholi, boli sme v Hornom Smokovci

ildiko36
27. jún 2019

@jaste prejde jej to do astmy..skus zajst za alergologickou ci nebude mat maly alergiu na nieco ..mne tiez z alergii preslo do zapal pluc bez horucky a potom do astmy..brala som kortikoidy a seretide potom flixotide a ventolin

ildiko36
27. jún 2019

@jaste v pripade detska doktorka nech zobere aspon vyter z hrdla..sputum neverim ze od dieta vedia zobrat..ci nema tam daaky bacil na co tie atb nezabrali

Tu začni písať odpoveď...

Odošli