Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Operácia predkožky

kukulienka83
1. aug 2017

dobry den mamicky...chcem sa spytat, hlavne tych, ktore si tym presli ake to bolo...na co sa pripravit a ci by ste sa rozhodli mozno inak.
Dnes bol syncek 3 roky u dr. Olah v novych zamkoch...a kedze ma predkozku velmi zuzenu, tak ho poslal na operaciu o 2 tyzdne...v narkoze...boze, neviem si to ani predstavit ze taky maly a uz narkoza...
rozmyslam, ze si vypytam este jeden nazor druheho dr. v zamkoch je este nejaky dr. Lorand, ktory ma velmi dobre recenzie...muz mi zas povie ze len vymyslam... ale stale mi to neda, ze operativne mu to musia spravit...

11mirka22
1. aug 2017

Môj názor je, že za opytanie nič nedáš, poraď sa s iným lekárom a keď bude mať rovnaký názor, tak sa nestresuj a choď s malým čím skôr. Malé detičky to zvládajú lepšie než si myslíme a hlavne rýchlo na to zabudne. Mňa to čaká absolvovať s dvanásťročným, ten už sa tomu veľmi bráni a bojím sa aby nemal z toho zákroku nejakú traumu. Predsa len, už nezabudne...

bazoskaa
1. aug 2017

istotne by som si vypočula názor aj iného lekára...skúšali ste kúpel z kvetu slezu nebadaného alebo mastičku slezovú ? je výbornápostará sa o elascitidu kožičky mnohým maminkam pomohla len to chce trošku viac času... drobec má len 3 roky pokial nemá žiadne problémy..zapaly atd tak by som sa s tým moc neponáhlala rovno dať operovať..

miriamapeter
1. aug 2017

My sme mali nezostúpené semeníky + nám narezali uzdičku, aby bolo možné predkožku pretiahnuť. Operáciu sme absolvovali v máji 2017. Mám 5 ročného syna, zvládol to výborne. Samozrejme, že nejaké bolesti po zákroku sú, najmä je potrebné, aby boli rodičia ok a zvládali situáciu, a celá ich pohoda sa potom prenesie aj na dieťa. Deti skutočne takéto veci výborne zvládajú.

Samozrejme, za druhý názor odborníka nič nedáš a iba sa uistíš či je zákrok skutočne potrebný alebo nie. Takže by som zrejme tiež išla konzultovať danú situáciu aj s druhým doktorom. Čo konkrétne by mu mali robiť?

Prajem veľa šťastia!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli